5 staliniai kompiuterio aparatinės įrangos mitai statyti

parašė , 2012-11-24 18:44

Suaugę jaunuoliai kompiuteriai internetu pramonėje nori, kad jūs tęstumėte galvoti būdas, kuriuo jūs esate. Pagrindiniai staliniai kompiuterių gamintojai klesti ant vartotojų trūkumo žinių ir senų minčių apie stalinius kompiuterius ir kompiuterio aparatinę įrangą, kad vairuotų naujų stalinių kompiuterių pardavimus.

Tai dirba jų paslaugoje, kad išlaikytų šituos mitus, todėl, kad jų verslas priklauso nuo to. Taip, kas yra jie?

Mitas 1: Jums reikia linijos kompiuterio aparatinės įrangos viršūnės

Galbūt prieš kelis metus tai galbūt buvo teisinga su vyresne kompiuteriai internetu aparatine įranga, bet laikai pasikeitė. Kai kompiuteriai buvo daug lėtesni, negu jie yra dabar, paskutinė bet kokios kompiuterio aparatinės įrangos versija padidino greičius pastebimai ir leido naujas galimybes nuo jūsų stalinio kompiuterio.

Tas padidėjimas nuo kompiuteriai internetu aparatinės įrangos daugiau neduoda tokio didžiulio atlikimo padidėjimo. Su pagrindiniu naudojimu stalinio kompiuterių komplekto ir būtas vietoje valandėlę dabar, greičio padidėjimas daugiau nėra realiojo pasaulio pašalpos priežastis daugumai stalinių kompiuterių vartotojų.

Kas buvo didelė kompiuterio aparatinė įranga, pernai yra vis dar gana geras dabar.

Mitas 3: greitesnis stalinis kompiuteris pagreitins internetą

Galbūt. Jei jūs valdote 5 metų kompiuteriai akcija aparatinę įrangą, tai galėtų būti atveju. Bet tikra greičio padidėjimo priežastis yra paprastai ne kompiuteris.

Interneto greitis yra susietas su jūsų ryšio greičiu. Jei jūs turite prietaiso ciferblatą viršuje ryšys, tai ketina būti ganėtinai lėta. Kai jūs patobulinate savo stalinį kompiuterį, ir jie įmeta kabelinį internetą, ar DSL paketą, kuriuo pagerintas greitis yra nuo greitesnio ryšio, ne kompiuterio. Ir kabelis, ir DSL gali pasiūlyti daugiau kaip 10 kartų prietaiso ciferblato viršuje ryšio greitį. Kompiuteris turi mažai bendro su tuo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *