6 nuostabios priežastys, kodėl žmonės yra įsiskolinęs

parašė , 2014-12-22 08:11

Be meilės, skola yra vienas keturių raidžių žodis, kuris sudaužo ir kuria nuniokojimą kiekvienam atskiram asmeniui. Kaip meilė, tai įvyks. Bet, skirtingai nuo meilės, mes galime kontroliuoti skolą, kad įvyktume ir išvengtume to. Klausimas yra, kodėl žmonės išima kreditus kaip grynųjų pinigų pažanga? Žinoma, jie turi pinigų problemas. Kokios pinigų problemos? Jie apima nelauktą, neišvengiamas, nenumatytas blogiausias atvejis, ir užmirštas mokėtinas ar išlaidos. Bet, yra kitų nuostabių priežasčių be to tokių kaip:

1. Skyrybos. Teisėti mokesčiai ir konsultacija vieniša sudaro didžiulės dalies skyrybų išlaidų ir kai jūs apimate išlaikymą, problema yra net didesnė. Tokiu būdu, vienas iš šios vedybinės problemos rezultato turi pakankamai grynųjų pinigų, kad išliktų kiekvieną dieną
Kartais, net jei jūs turite dirbti padvigubintas laikas, išsituokėlė susitinka grynųjų pinigų problemas retkarčiais; tokiu būdu, jie išima paskolą ir įeina į skolą.

2. Darbo praradimas yra viena iš įprastų problemų ir priežasčių, kodėl žmonės įeina į skolą. Yra žmonių, kurie sugebėjo sutaupyti ir pasiruošti šiam galimam atvejui, bet randantis, kad kitas užima laiką ir sunaudoti santaupas ir kitus atsitiktinumus. Tokiu būdu, bedarbės naudojimo kreditai, kad turėtų pinigus iki kito darbo ateina.

3. Kreditinė kortelė. Tai yra nuostabi priežastis tų, kas mano, kad jie iš tikrųjų neišima paskolų, kai jie naudoja savo kreditines korteles. Jie turi kvailinti save, kadangi kreditinės kortelės smūgiavimas yra jau skola savyje savarankiškai. Problema yra net plėsta, kai kortelės savininkai naudoja ją, tarytum yra ne rytoj.

4. Mažos pajamos prieš infliaciją. Žmonės kreipiasi dėl paskolų todėl, kad jų pajamos nėra daugiau pakankamai. Problema su ekonomika yra tokia, kad infliacija padidės, bet pajamos nėra pakeltos tame pačiame procentinio dydžio lygmenyje su infliacija. Tokiu būdu, darbo užmokestis ir atlyginimo apmokami darbuotojai randa, kad jų pajamų nėra daugiau pakankamai, kad nupirktų paprastą bakalėją ir užmokėtų mėnesines naudos sąskaitas, kadangi jie taip pat padidėjo.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

5. Mažos pajamos prieš papildomą burną maitintis. Tam tikrose situacijose, gimimas kito vaiko ar apgyvendinantis kitą palyginti su gyvas su šeima yra kita finansinė našta. Tokiu būdu, maitintojai taiko kreditus retkarčiais, kad pirktų papildomus dalykus papildomai burnai maitintis.

6. Impulso pirkimas. Yra žmonių, kurie yra lengvai gundyti reklaminių skelbimų ir nori pabandyti naujus produktus ir paslaugas, net jei jiems nereikia šitų dalykų ar net jei jie neturi papildomų pinigų, kad nupirktų tokius daiktus; tokiu būdu jie kreipiasi dėl kreditai ir nukritimo į skolą nesąmoningai. Nėra nieko neteisingai su tuo; bet logiškas daiktas, kad padarytų yra sąrašas šitos išlaidos ar klajoti aplink alėją ir rasti, jei yra testų ir teismų tebevykstančios vidinės alėjos.

Tiesa yra, kad grynųjų pinigų pažanga nėra bloga mintis. Didelės įmonės duoda tam kaip tarnautojo privilegija kai dėl to. Kas nėra gerai yra būdas, kuriuo žmonės įeina į skolą todėl, kad jie leidžia tam įvykti kaip impulso pirkimas ir neapgalvotos kreditinės kortelės išlaidos. Finansinių strategijų ištesėjimas mėgsta santaupas, ir biudžeto sudarymas turėjo paruošti kai kuriuos kreditai gavėjus skyrybų išlaidoms, praradimui pajamų dėl praradimo darbo, ir papildomų išlaidų dėl papildomų burnų maitintis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *