8 sąlygos, kurios gali baigtis į kreditai atmetimą

parašė , 2016-08-17 20:58

kreditai gavimas gali pakeisti kažkieno gyvenimą. Bet jei paraiška yra atmesta, svajonės yra sudaužytos. Ir vienas atmetimas priveda prie problemų ateityje. Nors kiekvienas bijo atmetimo ant kreditai paraiškos, tiktai keli žino sąlygas, dėl kurių paraiška yra atmesta.

Blogas Kredito Rezultatas

Informacijos Kredito Biuras Indijos, Apribotos (CIBIL), turi kredito detales asmens su visais finansininkais. Šitos detalės apima informaciją apie kreditai gavėjo dabartinius ir ankstesnius kreditai sandorius. Bankai aprūpina visą kredito informaciją apie visus kreditai gavėjus į CIBIL. Naudojant šią informaciją CIBIL kuria CIBIL TransUnion Rezultatas ir CIBIL Rezultatas. CIBIL apdovanojimų rezultatas, pagrįstas informacijos vertinimu, apsirūpino bankų. Daugybė yra duota diapazone 300 ir 900
Bankai reikalauja CIBIL pranešimo, kai tik asmuo kreipiasi dėl kreditai.

Ankstesnis Finansinių įsipareigojimų nevykdymas

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Bankai piešia savo savą nemokėtojų sąrašą, ir ši informacija yra pasiekiama visoms jų šakoms. Šią informaciją pažiūri į tai, kai asmuo kreipiasi dėl kreditai. Ši informacija yra panaudota be CIBIL Rezultato ir kreditingumo ataskaitos, pateiktos CIBIL.

Paskolinkite Laiduotojui

Kartais žmonės tampa laiduotoju šeimos nariams ar draugams. Ir jei kažkas yra laiduotojas atveju finansinių įsipareigojimų nevykdymo tada, tai iškelia problemą. CIBIL pranešimas parodys asmeniui kaip nemokėtojas greitas kreditasi, net nepaisant to, kad asmuo buvo tiktai laiduotojas. Keli jaus, kad tai nėra teisinga, bet būtent taip sistema yra. Tokiu būdu kiekvienas turi būti labai įsitikinęs, duodamas jo/jos vardą kaip laiduotojas.

Per didelis skaičius Paskolų

Skolindami pinigus pretendentui bankai pridės visas egzistuojančias nepadarytas kreditus nuo visų bankų ar NBFCs. Tai padeda nustatyme kiekio, kuriam pretendentas turi teisę. Tada santykis kreditai į pajamas yra apskaičiuotas banko prieš kreditai praplėtimą. Visiški mėnesiniai išskaitymai neturi viršyti 50 procentų į 70 procentų namo paimto ar stambaus atlyginimo.

Darbo Stabilumas

Pretendento darbas yra svarbus faktorius taip pat, skolindamas pinigus. Jei asmuo keičia darbą labai dažnai ir vietą taip pat, tai galėtų būti neigiamu punktu, besikreipiant dėl kreditai. Stabilus darbo įrašas yra labai palankus, kreipdamasis dėl kreditai. Bankai turės teigiamą perspektyvą žmonėms su stabilia profesine patirtimi. greitas kreditas yra duota pagrįsta gera darbo profesine patirtimi, kurią Tai duoda minčiai apie stabilumą gyvenime bankui.

Mokesčio Įrašas

Bankai daro nuodugnų mokesčio profilio vertinimą, prašydami praėjusių metų ITR kopijų, apimdami mokestį išskaitytas šaltinio/profesionalo mokestyje užmokėtas prieš atlyginimą praeityje. Ne tokios informacijos aprūpinimas gali privesti prie problemų. Tokiu būdu visada geriausia gauti pajamas / Forma 16-16 (A) / certificate/TDS pažymėjimas nuo darbdavio.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

kreditai Atmetimas

Jei pretendentas buvo atmestas praeityje, galimybės yra aukštos, kad būtų atmestos vėl. Taip, kiekvienas turi būti iš tikrųjų įsitikinęs, kreipdamasis dėl kreditai. Geriau tikrinti CIBIL Rezultatą prieš prašymą. Tai duoda gerą mintį apie tikimybę gauti paskolą. Tiktai kreipkitės, kai jūs esate įsitikinęs, kad gausite paskolą.

RBI Nemokėtojų Nemokėtojų Sąrašai / Apgalvoti Nemokėtojų Sąrašai

Atsarginis Indijos Bankas, RBI palaiko nemokėtojų sąrašą. Šis sąrašas yra atnaujintas, prašydamas, kad bankas aprūpintų tai RBI. Apgalvotų nemokėtojų sąrašas yra išsiųstas ant RBI žiniatinklio svetainės. Apgalvoti nemokėtojai yra sąrašas žmonių, kurie sąmoningai bando suklaidinti skolintojus nepaisant tinkamos grynos vertės.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *