Asmeninių paskolų blogai kredito vadybai gavimas: išmintingas finansinis judėjimas

parašė , 2013-12-25 12:00

Daugeliui žmonių finansinėje keblioje padėtyje, pasirinkimas, pasiekiamas, kad vestų juos į pagerintą situaciją, gali atrodyti labai siauras iš tikrųjų. Bet yra maršrutas, kuris egzistuoja, kuris gali turėti reikšmę – būtent, ypatinga asmeninė greitas kreditas blogais kredito vadybos tikslais, kurie yra pasiūlyti specialisto skolintojų didėjančio skaičiaus.

Svarbiausia atrakcija su šitomis paskolomis yra tokia, kad senos kreditai ir jų terminai gali būti išpirkti, ir pakeisti vietoj to vienos kreditai, kuri yra lengviau grąžinta per ilgesnį laikotarpį. Tuo metu, kai greitai skolina pritarimus, galėtų būti kažkuo praeities – bent jau trumpalaikiame – galimybė pasukti finansinį kampą yra sunki priešintis.
Kas yra daugiau, su nauja asmenine greitas kreditas, kuri yra lengvesnė susidoroti, nėra jokio tolimesnio pakenkimo nukentėjo į kredito reitingą.

Kas Yra Šitos kreditai?

Galėtų atrodyti keista, kad kreditai yra pasiekiamos specialiai tiems, kas jau kovoja grąžinti jų kreditus. Viršininkas, tačiau, yra, kad konsolidacija leidžia asmeninėms paskoloms blogiems kredito kreditai gavėjams būti panaudotas, kad grąžintų apimtas kreditus, tuo metu, kai kreditai gavėjai turi galimybę atkurti jų kredito reitingą.

Iš esmės, gauta greitas kreditas yra panaudota, kad grąžintų nepadarytas kreditus ir skolas, kurias kreditai gavėjas turi, kuris garantuoja, kad skolintojai sugrąžina savo pinigus visiškai. Nauja konsolidacijos greitas kreditas yra grąžinta per ilgesnį laikotarpį, ir tame būde, kuriuo mėnesinį atmokėjimą sulaiko žemesnį negu originalios sujungtos skolos. Tai daro įmonę tuo labiau, kad įperkamą.

Tuo metu, kai greitai skolina pritarimą, galbūt nėra garantuotas, jis nuima didžiąją dalį spaudimo, po kuriuo kreditai gavėjas yra. Tai turi visur aplink pašalpą, tokiu būdu šitų asmeninių paskolų naudingumas yra nepaprastai aiškus.

Kvalifikavimas Gelbėjimo Paskoloms

Taip pat kaip bet koks kitas kreditai produktas, reikia pretendentams ruoštis asmeninėms paskoloms blogai kredito vadybai. Į daug daiktų atsižvelgia, kai kvalifikaciją svarsto, su detalėmis kreditingumo ataskaitos nuo vienos iš trijų kredito agentūrų (TransUnion, Experian ir Equifax) turėjo papratimą įvertinti terminus.

Pavyzdžiui, manoma, kad daugybė apačioje 600 yra bloga, tuo metu, kai kažkas tarp 600 ir 650 yra siena. Finansinės kompanijos sprendimas taip pat atsižvelgs į kiekį įsiskolintų pinigų, kreditai gavėjo ir jo ar jos atmokėjimo istorijos pajamos. Nuo šios informacijos, jie sugebės spręsti, jei paėmimas ant naujos skolos yra įmanomas. Greitas kreditai pritarimas yra neįtikimas.

Informacija taip pat diktuos terminus kreditai, ypač palūkanų norma, kurias įkraus ir kaip ilgai greitas kreditas turi būti grąžinta. Dažnai, šitos asmeninės kreditai turės ilgą gyvenimo trukmę, kad sulaikytų mėnesinę atmokėjimo sumą tiek žemai kiek galima.

Svarstykite kreditai Saugumą

Žinoma, galimybės gauti pritarimą apskritai yra padidintos, kai saugumas yra pasiūlytas kaip dalis bet kokių asmeninių paskolų, blogai kredito vadybai ar specifinėms pirkimo priežastims. Tai reiškia, kad fondai yra pasiekiami tiems, kas gali aprūpinti įkeistą turtą.

Saugumas beveik nuneša elementą pavojaus, ir tokiu būdu du daiktai vyksta. Pirma, greitą kreditai pritarimą suteikia ir antra, žemesnes palūkanų normas įkrauna.

Vienintelis pagavimas sugeba surasti dalykus, kurie atitinka vertę pasiskolintos sumos – kažkas, kurį ne kiekvienas gali padaryti. Šiuo atveju consigner yra geriausias pasirinkimas, kažkas, kas nori garantuoti, kad mėnesinis atmokėjimas bus padarytas, kai kreditai gavėjas negalės užmokėti. Alternatyva turi perskelti paskolą tarp gautų ir negarantuotų asmeninių paskolų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *