Atostogos planuodamas: žvilgsnis į gamtines sąlygas cancun

parašė , 2013-01-04 09:22

Atostogų į Cancun svarstymas?

Bet kas planuodamas Karibų atostogas turi suprasti, kad oras gali turėti didelę įtaką jūsų kelionės patirčiai. Kritiška suprasti klimato sąlygas, kurios galėjo galbūt turėti poveikį jūsų Cancun kelionėje. Medžiaga, turėta savyje šiame straipsnyje, siekia garantuoti, kad jūs esate informuotas apie viską, kurį jūs turite žinoti dėl orai Šiauliuose Cancun.

Temperatūra

Žinomas dėl jo žavių saikingų sąlygų, orai Šiauliuose yra rezervatas bet kam pasirūpinančiam, ima tam tikroje saulės šviesoje. Per metus, Cancun patiria palyginti nuoseklų klimatą. Atostogautojai gali laukti, kad susitiks karštas dienas ir linksmas naktis per vasaros metą Cancun. Per vasaros mėnesius, vidutinė temperatūra siekia žemą 77 laipsnių ir aukštą 90 laipsnių, su temperatūra, kuri galėjo retkarčiais kilti iki 100 laipsnių.

Daug žmonių plūsta į Cancun saulėtą orą per žiemos sezoną, kad išvengtų šaltų sąlygų namie. Jei jūs važiuojate į Cancun per žiemos mėnesius, laukiate, kad pamatysite vidutinį temperatūros diapazoną tarp 68 laipsnių iki 84 laipsnių. Turėkite galvoje, kad, jei jūs važiuojate į aukštesnį pakėlimą pėsčiųjų žygiui ar įžymybių apžiūrėjimui, jūs tikėtina patirsite vėsesnę temperatūrą, tokiu būdu jūs galėsite norėti supakuoti megztinį.

Lietus yra būtinas faktorius bet kokiai klestinčiai aplinkai, bet dauguma keliautojų nori išvengti lietaus per savo atostogas. Per mėnesius rugsėjo iki sausio, atostogautojai gali laukti, kad pamatys sunkiausius lietaus kiekius. Per šlapią sezoną, aukščiausias kritulių kiekis yra tipiškai patiriamas per Cancun rugsėjo mėnesį. Atostogautojai, ieškantys pabėgimo su mažesne lietaus tikimybe, turi ištyrinėti antraštę Cancun tarp kovo ir gegužės mėnesių.

Atostogautojai turi žinoti, kad Cancun yra esantis Uraganinės Juostos viduje; yra galimybės uraganinės veiklos per jūsų vizitą į Karibų jūrą. Uraganinis sezonas trunka nuo mėnesių birželio į lapkritį, bet jei jūs planuojate Cancun atostogas šiuo metu, jūs esate ne būtinai pasmerktas audringai prognozei. Ten yra iš tikrųjų tiktai apribotas galimybė, kad jūsų pabėgimo planai ketina būti sutrikdyti uraganinės veiklos. Avansai šiuolaikinėje technologijoje leido audroms būti lengvai sektas ir kontroliuotas. Būkite įsitikinęs, kad tikrinsite vietinį orai Šiauliuose, konsultacinį anksčiau laivo pakrovimo jūsų atostogas, kad garantuotumėte, kad jūsų Cancun patiria prabėgimus sklandžiai.

Kai tik jūs sėkmingai užtaisėte save su svarbiomis žiniomis, susietomis su lauktu Cancun oru, jūs esate viskas verstas vadovauti lauke ant atmintinos ekskursijos į šį nuostabų Karibų maršrutą. Pateikta medžiaga apie skirtingus sezoninius pakeitimus, uraganines perspektyvas ir vidutinę orai Druskininkuose temperatūrą gali vesti jus, kad suplanuotų jūsų idealą Cancun atostogos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *