Kreditai | Pirmas greitas kreditas nemokamai
Greitosios paskolos internetu

Baltijos valstybes: Lietuva, Kaunas

parašė , 2012-11-18 09:36

Lietuva traukia tukstancius aistruoliu paprasto poilsio del vietines gamtos ir jos ramaus grožio, paprastumo ir nuoširdumo. Daug lankytoju atvyksta i jo pajurio poilsio vietas, smelio kopas, ir ledyninius ežerus ir suteikia šaliai reputacija vienos iš geriausiu svetainiu Rytu Europoje ‘žaliam’ turizmui. Žinoma, svarbiausia šalies atrakcija yra savo istoriniai miestai su nuostabia architektura.

Vilnius yra didžiausias miestas Lietuvoje ir jos kapitalas, iš pradžiu paminetas raštiškuose irašuose 1323. Senovinis Vilnius buvo pastatytas slenyje Neries Upes šalia Viršutines Pilies ant kalvos ir Žemesnes Pilies jos pagrinde. Tarp dvieju piliu, buvo painus tinklas gatviu, formuojanciu senovini miesta. Šiandien, Vilnius ir Kauno Senamiestis yra viena iš Europos didžiausiu istoriniu svetainiu ir svarbiausia atrakcija šalies, irašytos i saraša kaip UNESCO Pasaulio Paveldas.

Trakai yra senovine sostine Lietuvos, ižymios jos salos pilimi, kuria laike viena iš saugiausiu tvirtoviu Rytu Europoje ir ilgai buvo Didžiuju Lietuvos Kunigaikšciu gyvenamoji vieta. Kita specifine vieta pamatyti yra pusiau naikintas dominikonu Vienuolynas. Kaunas yra apsuptas unikalaus ledyninio peizažo su daugybe ežeru, bet vietiniai gyventojai didžiuojasi Kultura Nacionalinis Istorinis Parkas Trakai, kurie užima bendra plota 20 000 akru ir priima dideli naturaliu svetainiu, 50 istoriniu pastatu, ir daugelio archeologiniu ir architekturiniu paminklu skaiciu.

Kaunas yra antras pagal dydi miestas Lietuvos, garsios jos Viduramžiu architektura, skambucio koncertais, ir muziejais. Tai verta lankyti Kauno Pili, romanine katedra Peter ir Paul, Bažnycios Prielaidos Palaimintos Mergeles Mary, Bažnycios Prisikelimo, ir Katedros Šv Michael Arkangelas. Kaunas yra vieta didžiausiu Gotišku pastatu, Rotušes, pastatytos 1542, ir Neo bizantinio stiliaus Staciatikiu bažnycia.

Siauliai yra garsus savo muziejais, apimdamas Ugni ir Technini Muzieju, Muzieju Siauliai universiteto, Muzieju Geležinkelio Istorijos, Muzieju Sanitarijos, ir taip toliau. Klaipeda yra didelis uostas ir vienas iš seniausiu miestu Lietuvoje su garsiu Lietuvos Juros Muziejumi budamas viena iš populiariu turistiniu svetainiu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *