Bendros priežastys, kodėl žmonės ima blogas kredito mažos įmonės kreditus

parašė , 2017-02-22 18:45

Nėra jokio kambario emocijoms kai prieita prie verslo finansavimo. Jei asmuo pradeda verslą, jam reikia kapitalo. Labai nedaug turi grynųjų pinigų gausybę investuoti kapitalą. Jie pasitiki pinigų cirkuliacija, kad sulaikytų verslo malimo įrenginius. Deja, Murphy teisiniai streikai ir jie atsiduria situacijose, kur jie slenka į "blogą kreditą" sektorių. Joks skolintojas nepasigailės ir dosnios minkštų terminų heartedly pažangos kreditai, kad padėtų tokiems žmonėms sveikti. Paprasta priežastis yra tokia, kad finansininkai mano, kad žmonės su blogu kreditu nėra gana kompetentingi valdyti savo finansus, ir jų skolinimas panėšėtų į liūtingus gerus pinigus žemyn drenažas. Vienintelis gyvybingas pasirinkimas, kurį paliekama, yra žmonėms su blogu kreditu, kad paimtų mažos įmonės kreditus

Kodėl eina šis kelias? Kodėl ima blogas kredito mažos įmonės kreditus? Atsakymai nėra tolimi ieškoti.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

• Blogas kreditas reiškia, kad paprasti maršrutai finansuoti tokie kaip bankai yra nediskutuojami. Bankai neaukštins pinigų žmonėms šioje keblioje padėtyje.

• Jei jūs turite blogą kreditą, taip pat tikėtina, kad asmuo jau yra apkrautas skola, egzistuojančia greitas kreditas ar greitas kreditas. Net jei bankas norėjo aukštinti pinigus, nėra jokio įkeisto turto, kurį loanee gali pasiūlyti. Bankai taip pat žiūri į praėjusių 3 metų atlikimą, kuris, natūraliai, nebūtų iki žymės.

• Verslo savininkai su blogu kreditu gali teisti artėjančius giminaičius ir draugus, bet net jie baidosi šalin todėl, kad jie žino situaciją.

• Žmonės su blogu kreditu teikia pirmenybę mažos įmonės paskoloms tiesiog dėl minkštų terminų tokių kaip joks reikalingumas turėti teigiamą kredito rezultatą, joks reikalingumas aprūpinti įkeistą turtą ir jokį reikalingumą aprūpinti laiduotoją. Neigiamas aspektas į tokias kreditus yra, kad kreditai gavėjai baigia tuo, kad moka aukščiau apdirbančius mokesčius ir didesnes palūkanas. Trumpas, pinigai yra brangūs jiems, bet, kaip jie sako, dygsnis laiku taupo devyni.

• Ne tai kad žmonės su blogu kreditu yra visada abejotinoje situacijoje ir nesugeba įvykdyti įsipareigojimą. Yra laikų, kai yra stygiaus grynųjų pinigų toks kaip tada, kai įeinantys užmokesčiai yra palaikyti, ir kiekvienam reikia trumpalaikio kapitalo, kad patenkintų neatidėliotinus norus. Tokiais atvejais, net jei pinigų kaina yra aukšta, mažos įmonės greitas kreditas padeda.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

• yra betarpiškumas į fondų reikalavimą. Mažos įmonės finansavimas gali būti vieninteliu būdu, kuriuo asmuo su blogu kreditu gali pasiekti grynuosius pinigus per porą dienų. Visi kiti procesai gali paimti savaites ar net mėnesius.

• procesas yra lengvas. Yra mažiau klausimų, kuriems užduodama, ir mažiau dokumentų reikalingas, kada kiekvienas galvoja apie šį kreditai tipą.

• Atmokėjimas yra surištas būsimais pardavimais kreditinės kortelės, ar kaip procentinis dydis ar taisė kiekį per mėnesį, ir kadencija gali svyruoti nuo vienerių iki dvejų metų.

Jie yra glaustos priežastys, kodėl žmonės ima blogas kredito mažos įmonės kreditus ir kai jie yra pasiekiami nuo atidžių skolintojų, šitie verslo savininkai gali grįžti ant jų kojų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *