Blogas kreditas nereiškia blogos gyvensenos – kreditai yra vis dar galimos

parašė , 2017-02-07 14:37

Blogas kreditas yra svarstoma problema, tai daugiau paplitę per Jungtines Valstijas, negu didžioji dalis žino. Nesenas studijavimas rodo, kad iki amerikiečių 1/3 neša kredito rezultatą, tai yra mažiau kaip 600. Kova dėl tų su blogas į labai blogą kreditą yra tikra.

Kaip yra Blogas Išvystytas Kreditas?

Blogas kreditas vyksta priežasčių įvairovei. Galbūt asmuo turi neapmokėtas kolekcijas jų rinkmenoje, apie kurias užmiršo, ir galbūt jie praėjo sunkų laiką apimti bankrotą. Iš tikrųjų, dažnai laikai ten yra įrašai, įrašyti į sąrašą ant kreditingumo ataskaitos, kurie nėra jų, ar informacija yra neteisinga. Skyrybos gali taip pat paveikti kreditą. Tai įvyko dažniau, negu kiekvienas galvotų.
Net po to, kai geresnis kreditas buvo gautas, blogas kredito rezultatas tik neis be kažkokio kojos darbo. Laimei, yra kai kurie paprasti būdai suremontuoti kreditą, laimi ir daro tai geriau negu kada nors anksčiau.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kas įeina į asmens kredito rezultatą? Kai kiekvienas ketina gauti asmenines kreditus blogam kreditui, jie turi iš pradžių tikrinti savo kredito rezultatą. Kredito daugybė paprastai seka, mastas pažymėjo blogas-puikiam. Yra bendras mastas:

Puikus (720 +)

Geras (640-719)

Mugė (550-639)

Blogas (500-549)

Labai blogas (0-499)

Asmens rezultatas yra tiesiogiai susietas su tuo, kas yra jų kreditingumo ataskaitoje. Kreditingumo ataskaita yra istorija jų santykio, jungto, kad kredituotų, tai buvo pranešta vieneriems iš trejų kredito biurų. Jie yra TransUnion, Equifax ir Experian.

Bet kam pasirūpinančiam gauna asmeninę paskolą blogam kreditui, tai moka, kad žinotų, kad taip nuodugnus, kadangi pranešimas yra, tai gali vis dar trūkti tikslume ar negalėjo būti atnaujinama kažkuriuo laiku. Tai pasakyta, "blogas" kreditas gali būti ne jų klaida apskritai. Štai kodėl svarbu pataisyti bet kokias klaidas kiek galima greičiau.

Kaip Pasielgti su Disputu, nuosprendžiai, ir nunešti bet kokius pranešimus kolekcijose Iš pradžių, tikrina kreditingumo ataskaitą; kiekvienas gauna nemokamą kreditingumo ataskaitą kartą per metus nuo visų trejų pagrindinių biurų, įrašytų į sąrašą virš. Svetainė, kad gautų pranešimą yra AnnualCreditReport.com.

Kai kiekvienas peržiūri pranešimą, jie turi peržiūrėti sekančiam:

Neteisingai išlyginkite informaciją

Nepažįstama kolekcija atsiskaito

Pasenusi informacija

Turto sulaikymo teisės ir Nuosprendžiai

Klaidingos tapatybės ir kitos klaidos

Bet kokia klaidinga informacija, kad apimtų klaidas į duomenis kaip balansai ir sąskaitos numeriai, kurie yra misreported. Šitie informacijos bitai turi potencialą, kad paveiktų kredito rezultatą dideliu mastu. Asmeninės kreditai blogam kreditui turės BALANDĮ, pagrįstą rezultatu asmens, galutinio rezultato.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kaip ir Kodėl iš nuosprendžių Aptarimo nuosprendis, įrašytas į sąrašą ant asmens kreditingumo ataskaitos, turi būti traktuotas nedelsiant kai rinkoje asmeninei greitas kreditasi blogam kreditui. Jei asmeniui iškelia bylą ar paimtas teismui, ir teisėjas liepia, kad jie moka skolą, tas sprendimas riša ir bus įtrauktas į kreditingumo ataskaitą. Tai baisiai gadina kredito rezultatą, ir nuosprendis gali pasilikti to asmens rinkmenoje iki 10 metų. Be to, jie gali taip pat būti atnaujinti. Tai daro tai sunkiai, kad kada nors išvengtų atšiaurių padarinių.

Pirmas būdas aptarti šituos nuosprendžius kreditingumo ataskaitai registruoja judėjimą teisme. Tai atmes ar apleis užsakymą. Advokatas yra didelė pagalba šitais atvejais. Jei visa tai rūpinama, kiekvienam galbūt net nereikia asmeninės kreditai blogam kreditui, bet vienas teisingam ar geram kreditui!

Palikti atsiliepimą

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>