Cheminio valymo programinė įranga – yra tai mažam skalbyklos verslui?

parašė , 2013-01-10 08:53

Kiekvienas kartais atvyksta technologija, kuri paverčia būdą, kuriuo mes matome ir suprantame daiktus. Valymo ir skalbimo reikmenys ilgai laukė tokio revoliucinio produkto, kuris mano, kad potencialas pakelia daiktus tuo metu, kai esantis geresnio efektyvumo priežastis. Nepaisant modernizacijos technologijoje, kuri užleido kelią į kelis naujus prietaisus, kad išstumtų mūsų gyvenimus, cheminio valymo pramonė vis dar dirba tradiciniame būde. Tačiau, yra kai kurių iš naujų programinių įrangų, išvystytų, kurie yra gana galingi, kad atsakytų visus Valymo ir skalbimo reikmenys reikalavimus.

Jie interneto Skalbyklos programinė įranga, kada nors išvystyta, turi būti įrengta patogiu vartotojui interfeisu, kuris naudoja žmones akimirksniu. Tokia programinė įranga gali iš tikrųjų padėti taupyti tiek, kiek 550 valandų po metų Skalbyklos verslo savininko gyvenime. Nuo automobilio pripažinimo klientų ir kliento įvertinimo į drabužio kortelės su užrašu spausdinimą ir kitų ypatybių šeimininką, kad turėtų reikalo skirtingi cheminio valymo verslo aspektai, ši interneto skalbyklos programinė įranga turi taip pat būti supakuota su daug ypatybių.

Su mūsų gyvensena, pasidarančia sudėtingu iki dienos, cheminio valymo parduotuvės savininkui tampa sudėtinga praleisti kažkokį kokybišką laiką su šeima. Tai iš tikrųjų daro Debesies įkurtą skalbyklos programinę įrangą verslo prioritetu, kiek Valymo ir skalbimo reikmenys eina. Ši interneto Skalbyklos programinė įranga leistų jums sulaikyti etiketę ant viso skalbyklos verslo nitty-smėlėtą, nedalyvaudama fiziškai parduotuvėje. Plius, jei jūs galėtumėte taip pat įvertinti tarnautojo atlikimą, tęsia tikrinti užsakymo padėtį ir įvykdo daugialypes kitas funkcijas nuo bet kokios tolimos vietos, kur prie interneto gali gauti prieigą, tai pakeistų kelią pramonės darbai. Programinė įranga turi bėgti ant kliento serverio modelio ir panaudoti ‘mokestį už tai, kas jūs naudojate’ formulę. Debesis bazavosi, skalbyklos programinė įranga turi nutaikyti į darbo sukūrimą įkyrėti laisvas ir kaina, efektyvi skalbyklos verslo savininkams. Be to, cheminės valyklos darbuotojui taip pat reikia sistemos, kuri nereikalingas reguliarios programinės įrangos viršuje-gradacijos kadangi jie neturi pakankamai laiko ant savo rankų.

Skalbykla Verslo pramonė yra baisiame kažkokios transformacijos reikalingume, kur Pardavinėjimo sistemos, tarnautojo vadybos, inventoriaus valdymo sistemos ir kliento vadybos Punktas yra viskas rūpintas. Indai taip pat turi turėti POS apimanti technologija, kad rūpintųsi leisti kvitus klientams. Daugiau kaip kasos aparatas, šis internetas įkūrė skalbyklą, POS Programinė įranga turi taip pat sulaikyti sąskaitų, pajamų, klaidų ir kitos tokios informacijos taką.

Programinė įranga kaip šis jei išrastas parodytų radikalų metodą vadovavimui ir veikimui įvairių aspektų verslo, tokiu būdu paversdama pagrindinę skalbyklos verslo darbo struktūrą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *