Daiktai, kad padarytų atostogaujant Lietuvoje

parašė , 2012-12-24 09:51

Šventės nuompinigiai tampa populiaresni kasmet Kas Vyksta Kaune. Šeimos atvyksta čia, kad pasiliktų pats viešojo maitinimo butai šventės vilų ir ištirtų vietinį gyvenimą ir kultūrą. Yra daug vietų pamatyti ir aplankyti Lietuvoje.

Jei jūs domitės pilimis, katedromis ir kultūra, tai yra vieta pasilikti. Kaunas yra žinomi kaip upių miestas. Yra didžiulė Trakų pilis, kuri buvo pastatyta Didžiojo Duke Vytauas Magnum. Pilyje yra Trakų Istorijos muziejus. Labai įspūdinga pamatyti freskas, stiklinė stained langai ir Viduramžių šildymo sistemos išradimas.

Ausros Vartai ar Aušros Vartai yra Renesanso pastatas, sudarytas iš trijų aukštų. Tuo metu, kai ten jūs galite pasilikti vieneriuose iš daugelio prabanga pats viešojo maitinimo butai ar vasarnamiai kapitale. Kaunas lūžiai yra nepaprastai populiarūs, ir turistai nomuoja šventės vilą ar šventės butą, tiesioginį nuo savininko. Už Vilniaus Katedros ribų yra panašus į pagonišką graikų šventyklą. Ši Katedra turi neoklasikinį eksterjerą. Praeityje čia ugnies Dievui Perkunas meldėsi lietuviai. Vilniaus universitetas buvo įkurtas 1570. Tai esantis į Seno Miesto Šiaurės vakarus. Per kultūrinę kelionę po šį miestą, jūs turite aplankyti Šv. Anne Bažnyčią. Tai yra labai įspūdinga struktūra.

Daug turistų nomuoja šventės vilą ir lanko pasaulinę Kuršių nerijos paveldo svetainę. Tai yra Baltijos jūroje, kur yra ilgas ir plonas smėlio pusiasalis. Tai surado vietą Pasauliniame Paveldo Sąraše UNESCO dėl istorijos sąveikos tarp peizažo ir žmonių. Vokietijos architektas, Frankas Schwechten suprojektavo ankstesnius Tiskevicius šeimos rūmus. Tai buvo konstruota 1897. Čia atlaiko Palangos Gintaro muziejų. Kaunas Nacionalinis muziejus rodo Lietuvos naujųjų amžių istorijos pakilimus ir kritimus. Svarbiausia paroda yra išdėstyta gundančiame Naujame 18-ojo šimtmečio Arsenale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *