Daiktai, kad žinotų anksčiau, negu jūs kreipsitės dėl slenksčio paskolų

parašė , 2017-08-04 17:50

Jūs esate buvimo namie mama ar bedarbis jaunimas Jungtinėje Karalystėje? Ar, toks, kas yra suvaržytas iki naminio dėl senatvės, nedarbingumo ar mylimo sveikata? Yra jūs po pastoviu stygiumi fondų ir reikia finansinės pagalbos?

Jei atsakymas į bet kurį iš šitų klausimų yra teigiamame, jūs galite svarstyti pasirinkimą slenksčio kreditus.

Slenksčio kreditai yra iš esmės trumpalaikės naminės kredito kreditai, kurias tiekia tiesiai jūsų duryse! Jie yra kreditai tiems, kas nori nupiešti mažą kiekį iki 1000£ labai trumpam laikotarpiui. Apskritai draugiškas vietinis atstovas lanko jus kiekvienai komunikacijai dėl kreditai. Jis tipiškai perduoda grynuosius pinigus ir atsimena įmokas nuo kreditai gavėjo namų.
Kai jūsų asmeninė situacija neleidžia jums aplankyti finansines kompanijas, jūs galite svarstyti pasirinkimą slenksčio kreditus. Tačiau slenksčio kredito patogumas atvyksta už kainą. Tai yra brangus kredito pasirinkimas, bet bet kokią duotą dieną tai geriau negu greitos grynųjų pinigų pažangos kaip mokėjimo dienos greitas kreditas piešimas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Slenkstis paskolina prieš mokėjimo dienos kreditus

Ir slenksčio kreditai, ir mokėjimo dienos kreditai yra greitos grynųjų pinigų pažangos kreditai. Tuo metu, kai mokėjimo dienos paskolų paklausimas tiesioginiam pranešimo perkėlimui, slenksčio kreditai turi atstovą kaip tarpininką, kuris perduoda grynuosius pinigus. Abu yra greitai apdirbti kredito sprendimai.

Tačiau slenksčio kreditai yra įmokos kreditai, ir tai prisideda prie atmokėjimo patogumo. Atstovas renka savaitines įmokas pagal sutartį. Tuo metu, kai mokėjimo dienos kreditaie, jūs privalote grąžinti visą kiekį per kelias savaites ar jūsų kitą mokėjimo dieną.

Slenkstis ar naminė kredito greitas kreditas gali būti aukštinti kelias savaites į kelis mėnesius kaip įmokos greitas kreditas.

Žiūrėdamas į gamtą abiejų, kreditai, mokėjimo dienos kreditai yra idealios, kai nepaisant jūsų reguliarių pajamų beprecedenčios išlaidos pasirodo ir jums reikia neatidėliotinos grynųjų pinigų išmokos.

Naminis kreditas tačiau gali būti pakeltas kaip bedarbė greitas kreditas ar bloga kredito greitas kreditas, kad valdytų blogą jūsų finansų formą. Tinkamumas apie šitas kreditus nėra griežtai pagrįstas jūsų kredito istorija. Jūs galite pasitikėti jais per grynųjų pinigų surištas dienas.

Prieš kreipimas dėl naminio kredito –

Kai jūs kreipiatės, būtina, kad jūs darote reikalą su įstatyminiu skolintoju, kuris yra užregistruotas Finansinės Elgesio Valdžios, finansinio sarginio šuns Jungtinėje Karalystėje. Svarbu tikrinti kreditai kompanijos mandatus, kad jūs nebaigtumėte tuo, kad įeitumėte į įsiskolinusius spąstus.

Jūs galite nuspręsti padaryti reikalą su kreditai brokerio pagalba. Su registruotu brokeriu, laukiama, kad jūs būsite supažindintas su registruotu skolintoju tiktai.

Kai jūs kreipiatės dėl slenksčio kredito, finansinis atstovas aplankytų jus. Jis aptartų jūsų kredito istoriją ir klausinės apie jūsų reikalavimus. Aptariant jūsų kredito poreikį, svarbu, kad jūs darote minimalų kredito prašymą. Skola yra skola, ir jūs turite pakelti tiktai kiekiui, kurį jūs galėjote grąžinti patogiai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Nesėkmė atmokėjime galėjo pritraukti stambų mokestį, ir tokiu būdu jūs turite garantuoti, kad jūs uždarote pranešimą sėkmingai. Grąžindamas paskolą jūs pakeltumėte savo kredito rezultatą ir kredito vertę tuo pačiu metu. Tokiu būdu svarbu projektuoti atmokėjimo planą prieš bet kokio kredito pažangą.

Kad neminėtų, geriausias patarimas, kad turėtų reikalo su nutrauktais finansais turi sutaupyti tiek kiek įmanoma. Jūs turite padėti kietą, tikrina jūsų išlaidas. Padarykite biudžetą ir užrašykite kiekvienas išlaidas. Jūs galite nuspręsti užlaikyti visas išlaidas, kol jūs negerinate savo kredito sveikatos.

Su visais šitais patogiais patarimais, aš tikiuosi, kad jūs galėjote netrukus atsikratyti nuo grynųjų pinigų, surišo dienas ir galėjo sėkmingai panaudoti kreditą, kad apverstų žaidimą kauliukais jūsų paslaugoje dar kartą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *