Dantu implantai Kaune

parašė , 2012-09-28 16:46

Dantu implantai Kaune, kaip ir kitose Lietuvos vietovėse, yra išties greitai plinanti naujovė. Anksčiau buvusi gana nepopuliari, ši odontologijos naujovė įgauna vis didesnį pagreitį, ir kuo toliau, tuo dažniau yra taikoma įvairių klinikų.. Taigi kas ta dantų implantacija? Kiek tai trunka? Ir svarbiausia, kiek tai kainuoja? Šiandien pabandysime atsakyti į visus Jums galinčius kilti klausimus apie dantų implantus.

dantu implantacijaDantų implantai – tai dantų eilės ar danties atnaujinimas, į žandikaulį įsriegiant iš titano pagamintą implantą. Tokias procedūras atlieka ne viena odontologijos klinika Kaune, tačiau aukštą kokybę garantuoti gali tikrai ne visos. Matyt galvojate, kad ši procedūra yra skausminga? Iš tikrųjų, taip visai nėra, kadangi yra naudojamas vietinis nuskausminimas, taigi atliekant įsriegimą Jūs tikrai nejausite jokio diskomforto.

Daugelis žmonių mano, kad dantų implantavimas yra brangi. Iš tikrųjų, pirminė implantacijos kaina gali pasirodyti labai nemaža, visuomet peržengianti kelių tūkstančių litų ribą vos už 1 danties implantaciją. Bet palyginus dantų implantų ir dantų protezų priežiūros kainas per 7 metų laiko tarpą, dauguma asmenų visgi užsisako dantų implantaciją vien todėl, kad jų apžiūra yra žymiai paprastasnė nei dantų protezų. Beje, dantų protezus rekomenduojama keisti kas ~15 metų, kai šiandieniniai dantų implantai Kaune beveik visada gali ištarnauti net 25 metus, o gal net ir ilgiau. Taigi, išeina sutaupyti didelę sumą pinigų.

Taip pat išimami dantų protezai gali sukelti didelių nepatogumų, pvz. valgant jie gali skleisti išties “nepatogius” garsus (kaukšėjimą).

Dar vienas neaiškumas, atsirandantis daugeliui žmonių yra tas, kad dažnai yra sutinkama nuomonė, jog dantu implantacija negali atkurti visos dantų eilės. Vėlgi tai yra melas, tiesa, paprastai tokia operacija gali kainuoti didelę krūvą pinigų, bet jei galite sau tą leisti, kodėl gi ne? Juk vėl turėsite progą mėgautis tobulais dantimis, kurių daugelis net neatskirs nuo natūralių!

Na ir galu gale, juk daugelis pasaulio nesunkiai sutinka su nuomone, kad modernios technologijos yra patikimesnės už senas – o dantų implantacija – tai vienas iš naujausių ir sėkmingiausių išradimų šiuolaikinėje odontologijos istorijoje. Štai būtent kodėl verta rinktis dantų implantavimą Kaune, Vilniuje, ar betkokiame kitame Lietuvos mieste, kadangi visur atliekamų darbų kokybė yra tokia pat gera, jei tik lankotes pas sertifikuotus savo srities specialistus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *