Kreditai | Pirmas greitas kreditas nemokamai
Geriausi greiti kreditai internetu

Fha atgal, kad dirbtų programa

parašė , 2014-10-11 18:03

2013 HUD išleido hipotekos kreditoriaus 2013-26 laišką "Atgal, kad Dirbtų". Iš esmės, šis laiškas prisitaiko prie kreditai gavėjo, kuris patyrė "Ekonominį Atvejį", kuris buvo priežastis teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo, bankroto, trumpo pardavinėjimo, ar kito neigiamo poveikio ant jų kredito IR kieno kreditai paraiška FHA finansavimas gavo "Pasiųsti" rekomendaciją prie VISOS Varžybų dalyvio kortelės ar gavo Priėmimą/Pritarimą, bet turėjo būti rankomis žemintas, pasirašydamas. VISA Varžybų dalyvio kortelė yra automatizuota taikomoji kreditai sistema, kurie įkeičia brokerius, ir skolintojai gaus prieigą, kad apdirbtų jūsų kreditai paraišką FHA finansavimui.
Jei kreditai gavėjas gali dokumentuoti tai, nusikalstamumas ir menkinančio kredito požymiai yra Ekonominio Atvejo rezultatas, ir jie užbaigė pakankamą Apgyvendinimo Patarimo programą ir atitinka visus kitus HUD reikalavimus FHA finansavimui, laukimo periodai yra sutrumpinti po šitų įvykių.

Ekonominis Atvejis yra bet koks atsitikimas už kreditai gavėjo kontrolės, kuri buvo priežastis Praradimo Darbo, Praradimo pajamų ar abiejų jų, kurie sukėlė sumažėjimą į kreditai gavėjo namų pajamas 20 % ar daugiau laiko bent jau 6 mėnesiams. Turbūt buvo atgavimo periodas po atvejo, kur kreditai gavėjo pajamos sugrįžo, ir pakankamas kreditas buvo atstatytas bent jau 12 mėnesių. kreditai gavėjas turi dokumentuoti sumažėjimą Namų pajamų 20 % ar daugiau per 6 mėnesių periodą. Tai gali susidėti iš raštiško nutraukimo pranešimo nuo darbdavio, ar kitos viešai pasiekiamos verslo uždarymo dokumentacijos. Taip pat bedarbystės socialinio draudimo pašalpos dokumentacija yra priimtina.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Dėmesyje į praradimą pajamų, pagrįstų sezoniniu darbu, skolintojas turi dokumentuoti 2 metų istoriją sezoninio darbo tame pačiame lauke tik anksčiau pajamų praradimo. Nepilnos darbo dienos darbui, nuolatinė nepilnos darbo dienos darbo istorija turi būti dokumentuota 2 metus tik anksčiau pajamų praradimo.

Be to, skolintojas turi patikrinti ir dokumentas, kad visos kolekcijos ir nuosprendžių rodymas ant kreditingumo ataskaitos buvo Ekonominio Atvejo rezultatas, ir bent jau 12 mėnesių praėjo nuo teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo ar veiksmo užuot teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo. Turi taip pat būti parodoma, kad tai įvyko dėl Ekonominio Atvejo. Tie patys 12 mėnesių eina trumpam pardavinėjimui ir 7 Skyriaus bankrotui. 13 Skyriaus bankrotui skolintojas turi patikrinti ir dokumentas, kad 13 Skyrius buvo paleistas anksčiau kreditai paraiškos, ir visi reikalingi bankroto užmokesčiai buvo padaryti laiku.

Visi šios FHA programos dalyviai turi gauti homeownership patarimą ar kombinaciją homeownership išsimokslinimo ir patarimą, pateiktą nuo HUD, kuriam pritariama, patardami agentūrai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *