Geriausi laptopai 2016 – aisiais

parašė , 2016-11-22 20:16

Reikalingi kompiuteriai? Ar jau turite, kas jums patars, kokį kompiuterį pirkti? Daug ką galima nuspręsti specialiose svetainėse tiesiog palyginus kompiuterių kainas ir specifikacijas, pagal kai kuriuos kriterijus išsirenkant geriausią, tinkamiausią. O ką apie tai kalba kompiuterių specialistai?

Lenovo ThinkPad Yoga

KainosGalima sakyti, kad Lenovo kompiuteriai šiuo metu išgyvena tikrą aukso amžių. Jų kompiuteriai dabar tapę hitais, pralenkiančiais kartais net Apple produktus. Lenovo gamina kokybiškus, mažus, lengvus, patrauklaus dizaino, labai greitai dirbančius ir nekaistančius nešiojamuosius kompiuterius. Tad jeigu svarstote ką rinktis, ir jūsų sąraše yra ir Lenovo ThinkPad Yoga, neatmeskite šio varianto vien dėl šiek tiek didesnės kainos, nes ją mokėti tikrai verta. Kuo išsiskiria būtent Yoga serijos kompiuteriai? Jie gali turėti „du viename“ ekraną, kai kompiuterio korpusas yra ypatingai lankstus. Be to, Lenovo kompiuterių baterijos laikosi iš tiesų labai ilgai. Tiesa, gal susidursite ir su neįprasta atmintimi. Ji bus ne tokia, kaip visos, ji bus išorinio veikimo. Todėl atminties kompiuteryje bus nedaug, tačiau net esant laisviems tik 500 megabaitų, kompiuteris išliks vis tiek labai greitas. Tad sandėliuoti savo failus galėsite išorinėje atmintyje, o kompiuteryje laikyti programas, programinę įrangą.

ChroomeBook HP 14

Šis puikaus dizaino stilingas kompiuteris bus 14 colių įstrižainės, taigi, ne toks ir mažas. Iškart pajusite skirtumą rašyti su jo nuostabiai patogia klaviatūra, ir su klaviatūra, kuri būdavo anksčiau. Turėdami tokį kompiuterį pajusite, ką reiškia, kai kompiuteris ne tik leidžia dirbti, bet ir suteikia progą mėgautis nuostabiu dizainu. Didžiausias minusas – baterija laiko ne taip ir ilgai, be to nėra toks galingas kaip kiti Chromebooks modeliai

HP Spectre x2

Džiaugsitės, kad šis kompiuteris – planšetė turi visiškai mažą dizainą. Tai leis jums labai lengvai įrenginį gabentis, kur tik norėsite. Taip pat pamatysite, kaip greitai dirba šis modelis – vėlgi, tai bus tik malonumas. Kartu šis modelis labai gerai tiks tiems, kas už mažesnę kainą ieškos stilingos ir greitai veikiančios planšetės.

MacBook Pro su 13 colių įstrižaine

Nors galbūt jus ir nuvils nepasikeitęs šio įrenginio dizainas, išlikęs panašus kaip ir anksčiau, tačiau galėsite džiaugtis dar greitesniu procesoriaus darbu ir tiesiog neįtikėtinai ilgai neišsikraunančia baterija. Tiems, kas jau yra turėję Apple produktų, vertėtų tęsti šią liniją ir rinktis būtent šį 2016 – ųjų metų modelį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *