Greitos asmeninės kreditai yra puikūs ištekliai nenumatytame blogiausiame atvejyje

parašė , 2016-05-13 07:55

Greitos asmeninės kreditai įgijo populiarume daugiau kaip praėjusius penkerius metus, kadangi tie be kredito ar blogo kredito sugeba gauti fondus skubiai ir lengvai kad jie turi išgyventi.

Tai yra didelis pasirinkimas tiems, kas yra greitame, riša ir reikia greitos sunkios padėties, nors ekspertų nėra rekomenduojama, kad ši paslauga būtų naudojama reguliariai. Kadangi palūkanų normos yra taip aukštos šitose greitose asmeninėse kreditaie, asmuo gali užbaigti blogesnėje skoloje paėmęs vienas, negu jie buvo iš anksto.

Yra kai kurie pagrindiniai faktai ir patarimai dėl skelbimo pažinčių skyrelyje, mokėjimo dienos, ir grynųjų pinigų pažangos paskolų, kurias jūs turite žinoti prieš vyksmą.
Kaip minėtas, palūkanų normos greitose asmeninėse kreditaie yra astronominis didžiąją laiko dalį, su keliomis kompanijomis, siūlančiomis normas žemiau 25 %, ir daugiau jų besirenkantis 28 % į 30 % diapazoną. Tai yra aukščiausias kiekis palūkanų, leistų federalinio įstatymo.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kai tik jūs pasamdėte ant šitų paskolų, jūsų paprašys ar parašyti datuotą vėlesne data tikrinimą ar įgalioti ir automatinis banko pervedimas pinigams, kurių jūs pasiskolinote greta mokesčių, kuriuos greitas kreditas kainuos jums. Jei jūs pasiskolinsite 100$, pavyzdžiui, jūsų paprašys grąžinti 130$ po dviejų savaičių.

Jūs turėsite turėti tris pagrindinę informaciją su jumis jūsų paraiškos laiku, šitie būdamas jūsų galiojantis paveikslo asmens tapatybės dokumentas, galiojanti čekių knygutė, ir bent jau trijų mėnesių atlyginimo galiukų ar pajamų deklaracijų vertė.

Visa gyvybinė informacija apie šituos tris įrodymus turi priderinti tobulai dauguma atvejų, ir jokie starterio čekiai nebus priimti.

Kadangi jūsų einamoji sąskaita bus vienintelis tikras būdas, kuriuo skolintojas turi rinkti jūsų kreditai fondus, jie norės būti įsitikinę, kad visi adresai ir vardai yra vietoje.

Nėra jokių kreditingumo patikrinimų ar įkeisto turto, apimto su šitomis greitomis asmeninėmis paskolomis, ir tai yra, kodėl jūsų paprašo užmokėti tokį didelį procentų atlygį. Pavojai yra aukšti šitiems nepriklausomiems financers, kad jūs neįvykdysite įsipareigojimų, ir nors jūs būsite trauktas baudžiamojon atsakomybėn iki pilno masto įstatymo ne užmokesčiui, šita byla gali būti gana brangi, ir skolintojas liepia, kad jūs apimtumėte šias potencialias išlaidas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jums galėtų taip pat pasiūlyti iki dviejų ištęsimo jūsų originalioje paskoloje, jei jūs klausiate laiku, nors jūs įmokėsite įmokas dukart, jei jūs nuspręsite padaryti tai.

Jei jūs kreipiatės dėl greito skelbimo pažinčių skyrelyje, mokėjimo dienos, ar grynųjų pinigų pažanga skolina tinkle, atsimena, kad einamosios sąskaitos informacija, kurią jūs duodate kompanijai per jūsų saugų taikomąjį sandorį yra toks, kurį jie panaudos, kad užmokėtų jūsų paskolą jums per, taip yra įsitikinę, kad jūs nesate pereikvotas ir kad viskas einamasis anksčiau, negu jūs išsirinksite šį maršrutą.

Šitie paskolų tipai nėra paprastai kažkas, kurį žmonės daro reguliariu pagrindu, bet jie gali iš tikrųjų padėti bėdoje rišime.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *