Įmokos gavimas paskolina su blogu kreditu: kai kurie punktai atsiminti

parašė , 2013-08-15 23:44

Daugumai mūsų, blogas kreditas yra kažkas, su kuriuo mes tik turime gyventi. Skirtingai nuo daugelio miesto mitų, tačiau, tai neketina galo paskolinti pritarimą ir metai, praleisti finansiniame liūne. Vis dar galima gauti įmokos paskolą su blogu kreditu, ir jei viskas yra kad, net didelė greitas kreditas tame.

Kas svarbiausia yra terminai, kurie yra gauti, ir ar jie daro paskolą įperkamą ar ne. Įperkamoms paskoloms daug labiau tikėtina pritars, todėl, kad skolintojas pripažįsta kreditai gavėjo gebėjimą užmokėti be problemų. Pavyzdžiui, su ilgalaike greitas kreditas, pritarimas yra lengvesnis todėl, kad mėnesinis atmokėjimas yra žemesnis.
Tačiau, svarbu taip pat, kad teisė pavadina būti priimta, ne tiesiog pirmas kreditai paketas, kuris yra pasiūlytas. Įmokos greitas kreditas, kaip bet kokia kita greitas kreditas, turi būti grąžinta, ir kreditai gavėjas turi prikibti prie komplekto atmokėjimo sąrašo. Taip, identifikuodamas teisingą paskolą yra būtinas.

Kas yra Įperkama greitas kreditas?

Tai yra klausimas, kuris turi daugiau kaip vieną atsakymą, todėl, kad jis priklauso labai nuo situacijos, kurioje pretendentas yra. Kas tikra yra, kad blogo kredito rezultato nepakankamai, kad laikytų paskolą įperkamą ar ne. Būtent kiti faktoriai nusprendžia tai, tokį kaip palūkanų norma, pasiekiamos pajamos ir skolos iki pajamų santykis. Prieš kreipimas dėl įmokos paskolina su blogu kreditu, tai yra gera mintis svarstyti juos.

Blogas kreditas tikrai paveikia palūkanų normas, su žema kredito daugybe, verčiančia į didelius procentų atlygius. Tai tada reiškia truputį aukštesnę mėnesinę atmokėjimo sumą, bet skirtumo riba nėra didžiulė. Su ilgalaike greitas kreditas, pritarimas yra labiau tikėtinas todėl, kad pagrindinė suma yra padalyta į labiau mėnesines akcijas, tokiu būdu atmokėjimas yra žymiai žemesnis.

Pajamos yra svarbios todėl, kad jos patvirtina, kad yra gebėjimo atsilyginti, bet skolos iki pajamų santykis patvirtina, ar atmokėjimas įmokos paskoloje yra įperkamas ar ne. Bet kokia nauja greitas kreditas, kuri pastumia pajamų akciją atidavė įsiskolinusį atmokėjimą, daugiau kaip 40 % bus atmesti.

Daiktų sutvarkymas

Su šitais faktais turint omenyje, yra du pagrindiniai žingsniai, kuriuose turi žengti, kad padėtų įmokos kreditai su blogu kreditu apsaugojime. Pirmas turi pagerinti kredito rezultatą, ir antras turi nustatyti nusitęsusį kreditai periodą. Per abu jų, galimybės gauti pritarimą yra padidintos dramatiškai.

Kredito rezultato gerinimas gali būti įvykdytas, išimdamas seriją mažų negarantuotų asmeninių paskolų ir naudodamas juos, kad palaipsniui grąžintų egzistuojančias skolas. Pavyzdžiui, 1.000$ mokėjimo dienos greitas kreditas gali būti panaudota, kad išvalytų nepadarytą kreditinės kortelės balansą. Kai ta skola yra išvalyta, kredito rezultatas yra sureguliuotas ir pagerintas.

Ilgalaikis kreditai pritarimas, tuo tarpu, reiškia mažesnę mėnesinę atmokėjimo sumą. Pavyzdžiui, 20.000$ greitas kreditas atsilygino, daugiau kaip 3 metai gali kainuoti tiek daug, kiek 600$ per mėnesį, bet daugiau kaip 10 metų galėjo kainuoti tik 180$. Įmokos kreditai gyvenimo trukmė yra, todėl, svarbi.

Suraskite Pasirašantįjį kartu su kitais

Pagaliau, daug lengviau gauti žalią šviesą įmokos paskoloje su blogu kreditu, jei pasirašantysis kartu su kitais yra įtrauktas į reikalą. Pasirašantysis kartu su kitais yra kažkas, kas gali garantuoti skolintojui, kad užmokesčiai bus padaryti, net kai kreditai gavėjas negali padaryti juos. Su šia draudimo rūšimi, skolintojai nuleidžia palūkanų normą, kurią įkraunama.

Tačiau, pasirašantysis kartu su kitais turi turėti labai gerą kredito istoriją ir skolos iki pajamų santykį, kuris gali pritaikyti papildomą mėnesinį atmokėjimą. Bet su ilgalaike greitas kreditas, pritarimas yra daugmaž patikintas, kadangi atmokėjimas yra žemas bet kokiu būdu. Tai, su aukštu kredito rezultatu, priverčia įmoką skolinti įperkamas ir lengvesnis gauti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *