Ištiko bėda? Pasinaudokite greitaisiais kreditais

parašė , 2016-05-14 23:39

Kreditas greitaiDauguma Lietuvos žmonių gyvena nežinodami kokia nelaimė gali tykoti už kampo. Jie nežino ir kaip reikėtų su ja tvarkytis. Mažos ir nestabilios pajamos garantuoja, kad kiekvienas gali atsidurti tokioje situacijoje. Laimei dabar galima gauti greitąjį kreditą internetu ir išsispręsti visas bėdas ir nelaimes, nesukant galvos apie savo finansus. Apie tai galima galvoti jau po visko ir išsimokėti po truputėlį, mėnesis po mėnesio.

Greitasis kreditas gali pasitarnauti jei užpuola įvairiausios nelaimės. Darbo metu patyrus traumą jūs visada gausite nedarbingumų pažymėjimą ir atitinkamas išmokas iš valstybės. Bet vadinamasis biuliotenis yra tik laikinas sprendimas. O be to jei ir taip gyvenote su mažomis pajamomis, sunkiai sudurdami galą su galu, tai valstybinės išmokos situaciją padarys dar sudėtingesne. Nes išmokos tai juk visada yra mažesnės už realų atlyginimą, gautą prieš traumą ar ligą darbe. Tos išmokos svyruoja nuo 85% iki 40% nuo jūsų prieš tai gauto atlyginimo vidurkio ir priklauso nuo stažo ir nedarbingumo trukmės.

Šiaip dar būnant sveikam galima pasidaryti daugybę darbų pačiam: susitvarkyti namus, susiremontuoti automobilį šiam sugedus, pasirūpinti šeima ir t.t. ir pan. Bet dabar to jau padaryti nebegalima, nes sveikata gali nebeleisti iki kol pasveiksite. Labai daug išeičių nebelieka, nėra kito varianto kaip tik skolintis. O paskolos galima prašyti iš įvairių šaltinių – bankų, greitųjų kreditų kompanijų, šeimos narių, draugų, giminančių… Tiesiog rinkis ir rinkis. Bet jei jūs gyvenate taip, kad santaupų nebelieka ir reikia kiekvieną mėnesį tempti iki algos, tai turbūt ir jūsų pažįstami, kolegos ir t.t. irgi neturi santaupų paskoloms. Jei turi, tai tada viskas OK, pabandykite susitarti dėl paskolos suteikimo ir tiek žinių. Nepasiekus susitarimo arba neturint ko prašyti, belieka dvi išeitys, t.y. bankai ir greitųjų kreditų bendrovės. Bankai atsidūrus tokioje situacijoje nėra linkę suteikti vartojamųjų kreditų. Jei ne dėl kitų priežasčių, tai dėl elementariausio rizikingumo. Bankas tiesiog gali būti neužtikrintas jūsų gebėjimu grąžinti pasiimtą kreditą, nes nedirbate.

Viskam pasisekus, viskas yra tvarkoje. Gaunate kreditą banke, palūkanos pakankamai mažos, o grąžinti galite per kelis mėnesius ar metus. Aišku, kad gerai jei žmogui taip pasiseka gauti kreditą iš banko. O ką daryti tiems kitiems, kur nepasiseka? Laimei dabar yra išeitis, kurios iki šiol nebūdavo niekur. Tai yra greitojo kredito internetu galimybė. Nors tokį kreditą galite gauti ne tik internetu, bet tai nėra svarbu, dažniausiai vis tiek visi skolinasi tik per internetą. Juk taip daug patogiau. Bet dažnu atveju greitasis kreditas net neturėtų būti kaip paskutinės vilties sprendimas. Jis gali būti ir žiauriai geras, jei tik mokate juo naudotis. Taip yra dėl vienos paprastos priežasties: tokius kreditus teikia kompanijos pas kurias randamas ir pirmas kreditas nemokamai. Paprasčiau sakant, tai prisiregistravus pas tą kompaniją internete pirmą kartą su savo tapatybe ir pirmą kartą paprašius greito kredito, jį gali suteikti nemokamai. Taip, taip, NEMOKAMAI. Nereikės mokėti palūkanų, nereikės mokėti apskritai jokių mokesčių tik jei nesusimausite aišku. Jei uždelsite su paprasčiausiais mokėjimais, tai visokių baudų jums gali prirašyti ir tada jas jau reikės susimokėti. Bet principe tai reikėtų grąžinti tik pasiskolintą sumą. Tai turintys prieigą žmonės prie kreditų nemokamai gali tikrai be didelių problemų susitvarkyti su jais ištikusia situacija. Iki tol neturint kredito istorijos su tokiom bendrovėm, tikrai galima nesunkiai gauti pirmą kreditą nemokamai.

Čia yra viena iš priežasčių kodėl greitasis kreditas gali būti net ir geresnis už visus kitus būdus spręsti savo problemas. Tai netgi nėra vienintelė bėda, kurią greitieji kreditai gali padėt išspręst. Labai staigiai galim surast daugiau visokių situacijų kur tokie kreditai gali būti kaip Dievo ranka. Įsivaizduok: kažką visą laiką planavot, ten kokį nors medaus mėnesį tarkim, ar ne ir pasikeitė bilietų kainos. Arba viešbučių kainos. Arba perkėlė jus į brangesnę vietą. Arba… Tikiuosi supratot mintį. Tai ką daryti finansams 'nebeišnešant'? Taip galima ir plaukus nuo galvos nusirauti. O vat čia greitieji kreditai gali jūsų medaus mėnesį išgelbėti. Tereikai tik susirasti iš kur nori gauti kreditą, nueiti į tą puslapį, užsiregistruoti, užpildyt prašymą ir viskas! Kredito internetu galit negauti tik jeigu jau labai kažkas negerai su jumis yra. Istorija jūsų kredito jei labai prasta galite negauti norimo kredito. Bet visais kitais atvejais man atrodo problemų kilti tikrai neturėtų. O tai reiškia, kad jūs ir jūsų medaus mėnuo būsite išgelbėti!

Medaus mėnuo čia buvo panaudotas kaip pavyzdys, bet nesunkiai galima įsivaizduoti ir daugiau panašių atvejų. Visa to esmė yra paprasta: iki šiol atsidūrus panašioj situacijoj galima ir susigadinti sau nuotaiką, jei ne ateinantį trapsnį gyvenimo. Bet su greitųjų kreditų pagalba visai nesunkiai ne tik ištversti tokius neramumus, bet net nereikės dėl jų sukti galvos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *