Jūs galite gauti asmeninę paskolą net su blogu kreditu

parašė , 2014-10-27 15:10

Jei jūs turėsite blogą kredito istoriją ir būsite grynųjų pinigų įpylimo reikalingume, kad įsitrauktumėte per nenumatytą blogiausią atvejį ar atkreiptumėte į neatidėliotiną reikalingumą dėmesį, jūs turbūt norėsite svarstyti blogos kredito skelbimo pažinčių skyrelyje kreditai išėmimą. Bet kas paskolins asmeniui su blogu kreditu? Visų pirma, jei jūs neturite pasirašančiojo kartu su kitais su puikiu kreditu, jūs galite būti įsitikinęs, kad tradiciniai skolintojai tokie kaip bankai ir kredito sąjungos neketina duoti jums asmeninę paskolą. Taip, jūs turėsite ar gauti pasirašantįjį kartu su kitais ar surasti privatų, netradicinį skolintoją. Kitas apsvarstymas bus toks, kiek jūs turite pasiskolinti, kad gautumėte jus per jūsų finansiškai sunkų laiką

Ruošimasis Blogos Kredito Skelbimo pažinčių skyrelyje kreditai Gavimui

Ar jūs ketinate panaudoti pasirašantįjį kartu su kitais ar netradicinį skolintoją, jūs turite pasiruošti. Jūsų pirmas judėjimas turi vaizduoti jūsų biudžetą išreiškiant pajamomis prieš jūsų paprastą mėnesinį įsipareigojimą. Jūs išvykstate pakankamai, kad patogiai darytumėte kreditai užmokestį kas mėnesį? Tada jūs turite suvokti, kiek jums reikia. Neprašykite daugiau negu, jums visiškai reikia. Jūs galite nueiti tinkle ir surasti kreditai kalkuliatorius, kurie padės jums vaizduoti kreditai kiekius. Paskui jūs turite užtraukti savo kreditingumo ataskaitas nuo trijų kredito pranešimo agentūrų, Experian, Equifax ir TransUnion. Tikrinkite dėl bet kokio skirtingumo ir taisykite juos. Tai taip pat duoda jums mintį apie tai, kokie skolintojai galvos apie jus finansiškai, kai jie tyrinės jūsų pritarimą.

Dokumentacija, Būtina Blogai Kredito Skelbimo pažinčių skyrelyje greitas kreditasi

Po to, kai jūs apžvelgėte savo kreditingumo ataskaitas, jūs turite rinkti kitą dokumentaciją. Jums reikės dviejų vyriausybės išleisto identifikavimo formų. Jums reikės darbo ir atlyginimo įrodymo (mokesčio galiukai ar tiesioginiai indėlio tvirtinimai), rezidencijos įrodymo (paprastai naudos sąskaita su tuo pačiu adresu kaip ant jūsų I.D.) Ir galiojančios ir aktyvios banko sąskaitos įrodymas (paprastai einamoji sąskaita su tiesioginiu indėliu). Kai jūs renkate šią dokumentaciją, greta jūsų kreditingumo ataskaitų ir kiekio, jums reikia, ir kiek jūs galite leisti sau mokėti kas mėnesį, jūs esate pasiruošęs. Kiek jums reikia pasakys jums kuris maršrutas paimti.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Pasirašančiojo kartu su kitais Jūsų Blogai Kredito Skelbimo pažinčių skyrelyje greitas kreditasi radimas

Apskritai, jei jums reikia kiekio daugiau kaip 1500$, jūs turbūt ketinate reikėti pasirašančiojo kartu su kitais. Jūsų pasirašantysis kartu su kitais turėtų pristatyti visus dokumentus, įrašytus į sąrašą, virš kurio jūs taip pat rinkotės sau savarankiškai. Pasirašantysis kartu su kitais turi būti pelningai samdytas su geru atlyginimu ir turėti puikią kredito istoriją. Pasirašantysis kartu su kitais turi gerai žinoti, kad, jei jūs neįvykdote įsipareigojimų paskoloje dėl kokios nors priežasties tai tampa jo ar jos atsakomybe padaryti tai gerai. Gali būti sunku paprašyti, kad draugas ar šeimos narys priimtų tokį vaidmenį. Tokio pasirašančiojo kartu su kitais turėjimas faktiškai garantuotų tokios kreditai apdovanojimą, bet jūs neturite paprašyti nieko, kad būtumėte jūsų pasirašantysis kartu su kitais, jei jūs žinote, kad jūs neketinate sutikti savo įsipareigojimą. Tai bus priežastis blogo kraujo ir naikintų draugysčių.

Netradicinių Skolintojų Blogoms Kredito Skelbimo pažinčių skyrelyje Paskoloms radimas

Jei jūs nesijaučiate atsipalaidavęs, klausdamas draugo ar šeimos nario, kad būtumėte kreditai pasirašantysis kartu su kitais ir kiekis, jums reikia, yra mažiau kaip 1500$, jūs galėjote priartėti prie internetinių skolintojų. Panaudokite savo naršyklę, kad ieškotumėte asmenines kreditus, ir jūs surasite daugybę skolintojų, pasiruošusių atlikti blogas kredito skelbimo pažinčių skyrelyje kreditus. Kaip su bet kokiais internetiniais sandoriais, įsitikinkite, kad žiniatinklio svetainė yra saugi ir kad jūsų skolintojas yra gerbiamas. Visa dokumentacija kurios jums reikės yra nubrėžta bendrais bruožais virš, ir visas procesas gali būti padarytas tinkle. Jūs galite turėti savo grynuosius pinigus po tik 24 valandų. Ar jūs pasirenkate pasirašantįjį kartu su kitais ar netradicinį skolintoją, jūs galite gauti blogą kredito skelbimo pažinčių skyrelyje paskolą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *