Jūs galite lengvai pasodinti greitus 10$ k bloga kredito greitas kreditas

parašė , 2014-11-27 09:38

Paprastai nepaprastos situacijos, nors ne visada, gali padėti asmenį į situaciją, kur jie turi pasiekti kai kuriuos grynuosius pinigus greitai. Bet, kadangi priežodis sako, skubėjimas daro eikvojimą. Kad ir kas jūsų aplinkybė gali būti, jei jūs turite visas savo antis į eilę, jūs galite pagreitinti kreditai paraišką ir pritarimo procesą žymiai. Nors daug skolintojų nereikalingas to, tikrinkite savo kredito daugybę tik, tokiu būdu jūs galite išvalyti bet kokius netikslumus ir tokiu būdu jūs žinosite, kur jūs iš tikrųjų, kur jūs stovite.

Tikrinkite savo biudžetą ir vaizduokite jūsų poreikį
Jūs turite padaryti greitą vertinimą to, kiek jūs galite leisti sau padaryti mėnesiniuose užmokesčiuose po to, kai jūs sutinkate visą savo reguliarų įsipareigojimą. Tada jūs turite suvokti, kiek pinigų jūs turite išlyginti savo finansiškai nelygų kelią. Bandymas sudaryti tą du kiekių degtuką su bet kokiu kompromisu yra būtinas. Jūs turite taisyti kiekį, kurį jūs skolinatės ar skaičius, kur jūs galite šykštėti ant kito biudžeto dalyko. Niekada nepasiskolinkite daugiau, negu jums reikia ar galite leisti sau.

Rinkite visą savo dokumentaciją ir atitikite reikalavimus

Labiausiai blogos kredito kreditai yra padarytos be įkeisto turto, tokiu būdu skolintojas turi menką saugumą išskyrus žinoti tiek daug apie jus kiek galima. Būkite paruoštas pristatyti kitą dokumentaciją:

Jūs ketinate turite tikrinti tapatumo. Tai gali būti vairuotojo pažymėjimu, kariniu identifikavimu, pasu, ar kitu įstatyminiu, vyriausybiniu išleistu identifikavimu. Paprastai 21 amžiaus metai yra reikalingi. Kai kurie skolintojai, kas du įstatyminis identifikavimas.

Jūs ketinate turite tikrinti rezidencijos. Tai gali paprastai būti patenkinama naudos sąskaita, kuri atitinka adresą ant jūsų tapatumo. Kai kurie skolintojai mėgsta pamatyti tam tikrą stabilumą rezidencijoje.

Jūs ketinate turite tikrinti darbo ir atlyginimo. Tai gali būti mokesčio galiukų ar atlyginimo banko indėlio informacijos formoje. Dauguma skolintojų mėgsta pamatyti 3 mėnesių darbą, keli nori daugiau. Jūs turite išvalyti bent jau 12.000$ per metus, kad gautumėte bet kokią paskolą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jūs ketinate reikėti bankininkystės informacijos. Skolintojas ketina norėti, kad jūs turėtumėte aktyvią banko sąskaitą. Geriausias būtų einamoji sąskaita su tiesioginiu indėlio pasirinkimu.

Jūs ketinate turite kredituoti, palaiko informaciją. Tuo metu, kai ne visi skolintojai reikalingas, kad jūs patirtumėte kreditingumo patikrinimą, jei jūs turėsite kokį nors kanceliarinį darbą, rodydamas, kad jūs paėmėte kreditus ir atsiskaitėte su jais sėkmingai, tai padės išlyginti jūsų kelią į kreditai nusileidimą.

Pradėkite apsipirkti skolintojui

Daug skolintojų siūlo blogas kredito kreditus iki 10.000$. Kai tik jūs turite visą savo dokumentaciją, atėjo laikas pradėti apsipirkti jūsų greitas kreditasi. Jūsų pirmas apsvarstymas ketina rasti skolintoją, kuris gali paskolinti kiekį, jūs norite ir gaunate jį jums laiku, kurio jūs norite. Po to jūs turite parinkti tokį, kuris siūlo geriausiam išreiškiant palūkanų normomis ir atmokėjimo terminais. Tik vieno palūkanų normos procentinio punkto skirtumas gali padaryti jūsų paskolą įperkamą ar visiškai brangią. Jūs turite turėti atmokėjimo terminus, kuriuos jūs galite leisti sau, su kuriuo jūs galite jaustis atsipalaidavęs.

Internetiniai skolintojai gali būti jūsų geriausiu pasirinkimu

Daug žmonių turi blogą kreditą šitais recessionary laikais, ir tradiciniai skolintojai neskolins jiems. Privatūs skolintojai išdrįso tenkinti poreikį. Jūs galite surasti brokerius tinkle, kurie paims jūsų bendrą informaciją ir parūpins jus sąrašu skolintojų, kurie turbūt pritaikys jūsų poreikį. Jūs turite patikrinti kiekvieną iš jų su Geresniu Verslo Biuru ar internetiniuose asmeniniuose finansų forumuose anksčiau, negu jūs pradėsite turėti reikalo su jais. Kaip su bet kokiais internetiniais sandoriais, rūpinkitės, kad apsaugotumėte jūsų tapatumą ir jūsų finansinę informaciją.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *