Jūs turite pasirašyti kaip kreditai laiduotojas?

parašė , 2016-12-22 23:46

Tapti laiduotoju yra labai sudėtinga dalis, jūs niekada nepažįstate draugo ar giminaičio, kuriam jūs pasirašote, kadangi laiduotojas neišduos jūsų. Taip prieš pasirašymą kaip laiduotojas bet kam supranta už ir prieš buvimo kreditai laiduotojas ypač einamajame scenarijuje, kai nėra jokio darbo saugumo.

Iš pradžių leidžia mus matyti, kas yra laiduotojas. Laiduotojas yra asmuo, kuris sutinka būti atsakingas už kieno nors skolos užmokestį, tuo atveju, jei paskutinis finansinių įsipareigojimų nevykdymas ant užmokesčių. Asmuo, kuris pasirašo kaip laiduotojas yra lygiai atsakingas už tai, kad atsiskaitė su greitas kreditas.
Prieš garantijos kažkam pateikimą gauna žinias apie kreditai gavėjo finansinę būklę ir darbo užtikrinimą. Tuo atveju, jei kreditai gavėjas keis darbą, ar jis jau yra įsiskolinęs, tada laiduotojas turi atsiskaityti su greitas kreditas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kai lydėjimas asmens bankui kaip laiduotojas ir bankas prašo laiduotojo todėl, kad tai nėra patenkinama kreditai gavėjo kreditai atmokėjimo gebėjimu, tada tikrina rūpestingai kreditai gavėjo finansinę būklę savarankiškai, kad jūs nepasidarytumėte apgaudinėtas.

Bankai prašo laiduotojo dėl pretendento kreditingumo, bet tai tikrai nereiškia, kad įtarimas yra keliamas ant kreditai gavėjo kreditingumo. Yra daug kitų priežasčių laiduotojo prašymo:

1. Pretendentų darbas galėtų būti perduodamu darbu;

2. Pretendento darbo profilis galėtų būti tokiu, kuris apima dažną kelionę užsienyje;

3. kreditai gavėjas galbūt kreipėsi dėl kreditai nuo kažkokios kitos vietos be nuolatinio adreso.

Jei jūs pasirašote kaip laiduotojas asmeniui, kuris yra labai šalia jūsų, bet vėliau kad asmens finansinių įsipareigojimų nevykdymas ant atmokėjimo tada jūs būsite teisiškai įpareigotas atsiskaityti su skolomis jei pirminis kreditai gavėjo finansinių įsipareigojimų nevykdymas. Bankas prisiartins jums skolos atmokėjimui. Bankas gali perimti jūsų asmeninius vertingus dalykus tokius kaip banko sąskaitos, grynieji pinigai taip pat kaip turtas gali būti pridėti (išskyrus įžvalgų fondą ir žemės ūkio žemę, kuri negali būti pridėta po jokiu teismo potvarkiu), ir jūs galėtumėte pasidaryti subankrutavęs.

Vienu iš atvejo Aukščiausiasis Teismas pakartojo per sprendimą, kurį laiduotojas negali palaikyti iš kreditai įsipareigojimo, vieną kartą padaryto.

Jūsų kredito reitingas gali taip pat būti paveiktas tam tikra prasme, jei ateityje jums reikia kokio nors kredito, jūsų gavimo paskolą galimybės gali būti prislopintos. Dauguma bankų ir finansų įstaigų tikrina kredito normą ir žiūri į paskolą, kuriai jūs pasirašėte kaip laiduotojas. Tada prieš pateikimą jums greitas kreditas jie išskaitys tą likusį kreditai kiekį nuo jūsų kreditai tinkamumo. Be to, jei kreditai gavėjas nepadarė užmokesčių per kreditai periodą, tai taip pat parodys laiduotojo kredito istorijoje. Ir tai gali sumažinti jūsų galimybes gauti paskolą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Todėl prieš pasirašymą kaip laiduotojo tikrinimas viskam, supraskite terminus ir sąlygas, suformuluotas banko laiduotojo, ir perskaitykite kontraktą tinkamai, kuriame kiekis jūs garantuojate, yra aiškiai paminėtas. Tada sąlygos, kuriomis jūsų galėtų paprašyti grąžinti paskolą ir jei kiekis, kuris būtų pasiskolintas, gali būti padidintas, neinformuodamas jūsų. Svarbiausias daiktas, kad atsimintų yra, kad nėra jokio sugrįžimo, kai tik jūs pasirašote ant laiduotojo punktyrinių linijų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *