Kaip būti idealiu pasirinkimu pritarimui jūsų asmeninei greitas kreditasi

parašė , 2014-04-28 17:49

Yra laikų, kai mūsų reikalavimas pinigams viršija kitus reikalavimus, ar tai yra laukiantis sprendimo užmokestis ar labai būtinos atostogos. Lengvoms asmeninėms paskoloms pagalba nėra grandiozinis sumanymas daugiau ne, bet buvimas tinkamas jai yra iš tikrųjų didelis. Atrodo, visi nori bendrosios sumos pinigų kažkokiame laiko punkte! Bet, pagrindinis klausimas yra, ar bus jie gabus sumokėti visa tai nustatytos kreditai kadencijos viduje? Kad padarytų gerą nuosprendį iš grąžinimo gebėjimo, kiekvienas bankas siūlo kelias griežtas sąlygas, kurios turi būti sutiktos klientų, kad jie galėtų lengvai padėti negarantuotoms paskoloms.
Tai yra tiksliai punktas, kadangi asmeninės kreditai yra "negarantuotos" (kaip nėra jokių reikalingų laiduotojų), tuo labiau, kad reikia bankams pradėti nuodugnų tikrinimą viršuje. Tinkamumo kriterijai suka apytiksliai keturis svarbiausius aspektus būtent,

Pajamos – Skirtingi bankai turi skirtingus pajamų kriterijus, ir jūsų pajamų pagrindu, bankai įvertina jūsų maksimalų kreditai tinkamumo kiekį. Kiekvienas turi žinoti, kad, jei jums reikia maksimalaus kreditai kiekio, skirtingi bankai aprūpins skirtingą maksimalų tinkamą kiekį. Tokiu būdu pasirinkite teisingą optimalaus kreditai kiekio banką.

Jūsų kompanijai pritaria bankas? – Kiekvienas bankas turi jų savas kategorijas kompanijų, priklausomai nuo kompanijos kategorijos, kuriai klientas priklauso, jis ar ji yra įvertintas ar kaip didelė rizika ar kaip žemas pavojus neįvykdyti įsipareigojimų. Tuo atveju, jei kompanija nėra įrašyta į sąrašą ar pritarta bankų bet kuriame iš jų kategorijų, atskira procedūra yra sekta, kad apimtų tą tam tikrą kompaniją į banko sąrašą.

Gyvenamasis Stabilumas – svarbu, kad jūs gyvenate savo savame sutarime ar bent jau su jūsų tėvais. Jei vyksta, jūs gyvenate nuompinigiuose ar bendrabučio sutarime, tai jūs turėtumėte parodyti bent jau 1 metų stabilumą, kad padidintumėte jūsų pritarimo galimybes.

Pajamos ir Darbo Patirtis – Daugiau jūsų darbo patirties, geriau yra jūsų finansinis stabilumas & mažiau galimybės neįvykdyti įsipareigojimų jūsų greitas kreditas. Tai yra politikos bankai, praeina.

CIBIL Rezultatas – Garantuoja, kad jūs turite teigiamą kredito istoriją, ir niekada neneįvykdėte įsipareigojimų dėl mokėjimo jūsų emis ar kreditinės kortelės sąskaitų. Tai garantuos, kad jūs turite padorų CIBIL rezultatą bankams, kad net svarstytumėte jūsų kreditai paraišką. Laukiama, kad idealus rezultatas bus virš 750 kiekvienam klientui.

Nors yra kitų faktorių, darančių įtaką jūsų kreditai pritarimo sprendimui, įvykdydamas anksčiau minėtas keturias sąlygas yra svarbesnis negu kažkas kita. Padarykite savo namų darbą ir būti informuotas apie kriterijaus pakeitimus, kadangi jie yra keičiami iš anksto neįspėjus. Gėrėkitės pašalpa lengvų asmeninių paskolų, prie kito procedūras ir vengimo klaidas tiek kiek įmanoma.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *