Kaip gauti vystymosi kapitalą jūsų verslui

parašė , 2013-12-11 22:20

Vystymosi Kapitalo ieškojimas gali būti nuliūdusiu procesu, tariamai nesibaigiančiu keliu su daug atmetimo. Antraštės vietos laikraštyje daro procesą, kaip gauti vystymosi kapitalą jūsų verslo per daug lengvam garsui. Paprastai, istorijos linija kalba apie verslininką reikalingume vystymosi kapitalo ir kaip jis galų gale jungėsi su finansavimo šaltiniu. Paprastai praleistas nuo šitų sėkmės pavyzdžių yra mėnesiai pastangų ir beldžiančių durų, kurios įvyko pirma jų.

Realiojo pasaulio atsakymas į klausimą dėl, kaip gauti kapitalą jūsų verslui yra – per įrodyto kapitalo pakėlimo proceso naudojimą. Šis procesas turi padaryti kelis daiktus. Pirma, tai turi išsirinkti geriausią formą kapitalo jūsų reikalingumui. Yra gausių formų kapitalo rinkoje – banko kreditai, beletažo kreditai, teisingumo investitoriai, angelo investitoriai ir taip toliau
Kiekviena iš šitų skirtingų formų turi positives ir negatyvus, kurie turi būti visiškai suprasti. Antra, šis kapitalo pakėlimo procesas turi nustatyti idealų finansavimo kiekį. Dažnai, firmos neįvertina, kiek pinigų yra būtini, kad atliktų jų vystymosi planą.

Trečia, paruoškite savo finansines ataskaitas ir savo vystymosi istoriją. Skolintojai negali padaryti daug su kompanijomis, kurios turi netvarkingas ar neužbaigtas finansines ataskaitas. Kokybė finansinė informacija ir aprašomoji informacija apie istoriją, klientus, produktus, pramonę ir vadybos komandą yra būtina skolintojo. Kad gautų vystymosi kapitalą, skolintojai nori pamatyti lygmenį išprusimo ir profesionalizmo kompanijoje. Ketvirtas svarbus elementas kapitalo gavime turi strateginę vystymosi istoriją. Skolintojai nori žinoti tai, ką jūs padarysite su pinigais ir kaip jūs planuojate ant augimo. Kad padėtų kompanijai valdyti šituos žingsnius, tai moka, kad sukeltų M&A patarėją.

Šitie profesionalai padės vesti jus per sprendimo žingsnius ir įvairias ruošimosi stadijas. Kai tik viskas yra vietoje, oficialus kapitalo paieškos procesas prasideda. M&A patarėjas turės konfidencialų informacijos memorandumą ant jūsų kompanijos ir sąrašo finansuoti šaltinius prisiartinti. Finansuojantys šaltiniai turi skirtingus kriterijus tokius kaip reikalo dydis, reikalo tipas, pramonė ir vieta. Svarbu susitelkti ties tuo finansuoti šaltinius, kurie aprūpina kapitalą tiesioginiu pagrindu kompanijoms. Dažnai, skolintojo reikalo pirmenybė neleidžia tam skolinti tiesiogiai kompanijoms ne privačiajam kapitalui priklausančioms.

Tai turi pasakyti, beletažo skolintojai, populiarus tipas skolintojo, dažnai tiktai finansuos kompanijas, kurios yra valdytos privačiojo kapitalo grupės. Tai daro vystymosi kapitalo nukreipimo procesą net svarbesnį. Trumpas, yra daugialypių žingsnių ir reikalavimų į vystymosi kapitalo jūsų verslui apsaugojimą. Daugumai kompanijų dydžio vidurio, išorinis patarėjas yra būtinas, kad organizuotų ir vestų procesą. Išmoka į šį procesą yra didelė nors. Vystymosi kapitalas gali paversti jūsų verslą ir dramatiškai padidinti vertę jūsų kompanijos per jums leidimą padaryti įsigijimus ar augti pagreitintu greičiu. Taip trumpas, atsakymas į klausimą dėl, kaip gauti vystymosi kapitalą jūsų verslui yra – gauna M&A patarėjo pavaizdavimą, kad valdytų procesą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *