Kreditai | Pirmas greitas kreditas nemokamai
Geriausi greiti kreditai

Kaip išsinuomoti automobilį?

parašė , 2016-11-12 23:10

Automobilis nuomai KaunePirmą kartą susidūrus su būtinybe išsinuomoti automobilį dažnai iškyla labai įvairių klausimų – ar mieste, kuriame esu yra įmanoma išsinuomoti automobilį, kiek tai kainuos, ar automobilį reikia rezervuoti jau prieš porą dienų, ar man tai daryti telefonu, įmonėje ar internetu? Nors galite būti tikri, kad automobiliu nuoma Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje yra labai funkcionali ir siūlanti daug alternatyvų bei galimybių, tačiau vis dėlto norint išsinuomoti automobilį kitame Lietuvos mieste būtų gerai iš anksto pasidomėti apie esamas galimybes.

Nuomos tipas

Visų pirmiausia svarbu numatyti jums palankios nuomis tipą – trumpalaikę arba ilgalaikę transporto nuomą. Tai aspektas, kuris jums padės ne tik finansiškai surasti geriausią pasirinkimą, tačiau ir nurodys kokiomis nuomos taisyklėmis pasikliauti toliau. Norint nuomotis automobilį keletai valandų rekomenduotina rinktis trumpalaikę automobiliu nuoma Kaune arba Vilniuje, nes tik šiuose miestuose ją ir rasite. Norint išsinuomoti automobilį ilgesniam laikui finansiškai naudingiau rinktis ilgalaikę nuomą, nors už 29 Eur per parą galite keliauti ir su trumpalaikės nuomos automobiliais.

Rezervacija

Renkantis trumapalaikę automobilių nuomą automobilio rezervacija vyksta išmaniuoju telefonu, kuriuo galite atrakinti ir užrakinti automobilį bei stebėti laiką, kurį praleidžiate kelionėje. Naudojantis ilgalaike nuoma galite automobilį rezervuoti telefonu arba internetu. Rezervacija internetu trunka trumpiau ir jau per pusvalandį galite naudotis automobiliu.

Sutartis

Nuomojantis automobilį ilgesniam laikui būtinai perskaitykite sutartį ir kas įskaičiuota į bazinę nuomos kainą – ar suteikiama „nemokamų“ kilometrų? Kur reikia palikti automobilį? Kokios jūsų atsakomybės ir kokie įmonės įsipareigojimai? Jei labai skubate ir neturite laiko paskambinkite bendruoju telefonu į pasirinktą įmonę ir išsiklausinėkite šių dalykų, jie privalo jums suteikti visą reikiamą informaciją.

Įmonė

Renkantis ilgalaikę nuomą būtinai pasistenkite bent kažkiek laiko skirti įmonės atsiliepimų paieškai. Šiandien didelė pasiūla dažnai suklaidina ir įvelia į dažnai problemų turinčias įmones su nesaugiais automobiliais. Būtinai paklauskite draugų, artimųjų ar bent jau socialiniusoe tinkluose patikrinkite žmonių atsiliepimus apie paslaugas. Esant daugiau laiko naudokitės automobilių nuomos brokeriais, kurie dažniausiai dirba tik su rimtomis įmonėmis.

Palikti atsiliepimą

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>