Kaip nedarbingi veteranai gali gauti dotacijas

parašė , 2013-01-20 12:51

Gyvenimas yra iššūkis žmonėms, kurie gimsta su apribotais gebėjimais. Jiems reikia pagalbos tame, ką jie daro ir geriausia kelio pagalba, tokie žmonės daro juos finansiškai nepriklausomus. Amerikos federalinė vyriausybė pradėjo suluošintą dotacijos programą, nutaikytą į empowerment žmonių su domenai karantine ypatingais gebėjimais, mėgsta, vizualiai susilpnino ir sužalojo.

Kažkas, kas susiduria su sunkumais dėl apribotų fizinių gebėjimų galėjo paimti finansinę pagalbą nuo federalinės vyriausybės ir padaryti jo gyvenimą paprastą. Finansinė pagalba yra pateikta studijavimui, pradėdama avantiūrą, verslo plėtimą ir pirkdama nekilnojamąjį turtą. Apribotas gebėjimas neturi suvaržyti asmens judėjimo ar atkalbėti jį svajoti didelis. Amerikos federalinė vyriausybė yra nutarta nunešti nesugretinamumą tarp normalių gyventojų ir žmonių su apribotais gebėjimais su jo finansinėmis programomis

Vyriausybė aprūpina fondus organizacijoms ir grupėms, kurios padeda žmonėms su ypatingais gebėjimais. Taip pat kiekvienas gali tiesiogiai kreiptis dėl federalinių pinigų nuo Grants.gov, vyriausybės finansavimo portalo. Portalas turi savyje vertingą informaciją apie įvairias finansines programas, pradėtas federalinės vyriausybės, ir tai taip pat duoda autentišką informaciją apie programas, prasidėjo ir susidorojo regioninių valdžių.

Tai nėra tiktai federalinės vyriausybės ir regioninės valdžios, sms kreditai kurios dosniai duoda pinigus gerinimui žmonių su apribotais gebėjimais, kadangi pagalba taip pat atvyksta iš korporacinio sektoriaus. Yra privačių fondų, kurie duoda milijonus dolerių tokių žmonių gerinimui.

Daktaras Scholl Foundation padeda žmonėms su ypatingais gebėjimais gyvenimo sunkumų įveikime. Mitsubishi Elektrinis Amerikos Fondas yra kitas privatus fondas, dirbantis socialiniame sektoriuje. Yra daugiau vardų, kadangi privatūs fondai tęsia formuotis naudai tokiems žmonėms. Kompanijos ir verslo namai nori paaukoti dalį savo pajamų suluošintai dotacijai, kad žmonės su ypatingais gebėjimais galėtų gyventi vertą pagarbos gyvenimą.

Suluošintai dotacijai, jūs galite nueiti pas Grants.gov ar ieškoti tinklo. Mažos interneto paieškos pakankamai, kad nupieštų autentišką ir paskutinę informaciją apie finansines programas žmonėms su apribotais gebėjimais. Milijonai žmonių kenčia nuo vieno ar kitos nedarbingumo rūšies, ir jiems reikia pagalbos. Jiems reikia fondų tam, kad užbaigtų jų studijavimą ir vesti nepriklausomą gyvenimą.

Suluošintos dotacijos pradžia yra pirmas žingsnis teisinga kryptimi. Su laisvais pinigais, šitie žmonės gali padaryti daug daiktų kaip gavimas išsimokslinimo ir jų greita paskola savos avantiūros pradžia. Jei jūs pažįstate kažką, kas kenčia nuo nedarbingumo tada, jūs turite padėti jam rasti ir gauti dotaciją.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *