Kaip paskolinti pinigus šeimos nariui

parašė , 2014-03-12 16:20

kreditai, paimtos jūsų šeimos viduje, yra truputį sudėtingos. Net jei priežastys yra taip įstatyminės, kadangi tai gali būti, klausimas dėl "kiek?" visada bus faktas, kad svarstytų, kaip tokių kreditai rūšių pateikimas paveiks jus finansinis biudžetas ir planai, ir kaip jūs ir jūsų šeima reaguotumėte, ar tam tikras išsišakojimas turi jūsų giminaitis negalėti grąžinti jums. Didelė klaustukų teisė? Gerai, kad gautų tas žymes iš jūsų galvos, yra kolekcija patarimų tam, kad paskolintų pinigus jūsų šeimos nariui.

Instrukcijos

1. Klausykite jų. Duokite laiką ir leiskite, kad jūsų palyginti su aiškina jų situacijas ir kodėl jie norėjo pasiskolinti tokį kiekį. Taip pat atsižvelkite ir paklauskite, kaip neatidėliotinas jų pinigų reikalingumas yra ir ką jie mokės ar naudos tai nuo tiksliai
Tuo metu, kai tai nebus jūsų ketinimuose priversti juos jausti, kad jūs šiek tiek klausinėjate juos dėl pasitikėjimo neturėjimo, jums labai svarbu jausti, kad paskolinti pinigai duos geros naudos ir ne bet kokiame kitame būde.

2. Meskite artimą žvilgsnį į savo šaltinį. Tiek kiek įmanoma, nagrinėkite ir svarstykite savo santykį su šeimos nariu, tai prašo jūsų kreditai. Jei vyksta, jūs nesate artimas, neklausiate savęs, kodėl jis ar ji atvyko, kad pažintų jus ir paprašytų jūsų kreditai. Jei vyksta, jūs esate šalia savo giminaičio, nors, galėtų būti geriausia svarstyti, jei jis ar ji pasiskolino kiekį praeityje ir lygina ją su tuo, kaip atsakingas ir patikimas jie yra grąžinime praeityje, ar jums ar kažkas suartėja su judviem be to.

3. Ir yra labai svarbus pasiūlymas. Visada tikrinkite savo finansus iš pradžių. Anksčiau kada nors turėti jūsų šeimos giminaitį pasiskolina pinigų nuo jūsų, galvoja, kaip jie paveiks jus ir jūsų šeimą finansiškai. Net jei minėtasis kiekis galbūt nėra, kad didelis, paklauskite savęs, jei tai bet kokiu atveju paveiks jūsų finansinį biudžetą ar planus, jūs galite turėti būsimam naudojimui. Jei po artimo žvilgsnio, jūs matote, kad tai bus, aiškinti tai jūsų giminaičiui ir leisti juos svarstyti kažkokį kitą pasirinkimą, ar skolinti jiems dalinį kiekį to, kas jie tikisi pasiskolinti ar turėti juos susisiekti su kitu šeimos nariu.

4. Kaip bet koks kitas kontraktas ar susitarimas, padėtas tai į rašymą. Kai jūs jau pasiekėte susitarimą, parašykite kiekvieną savo rengimų detalę. Ir kaip bet kokie kiti kontraktai taip pat, judu turite turėti parašą greta kontrakto datos, kad reikštumėte, kad judu susitarėte dėl rengimų ir terminų, dėl kurių judu sutarėte. Apimkite kiekį, užmokesčio terminus, ir kreditai tikslą. Tai padės judviem būti doras ir susilpninama apie kreditai situaciją iki jos visiškai atsiskaitytas.

5. Šeima yra šeima, bet geriau būti pastovi be to. Kai tik kreditai mokėjimo terminas atvyko, užimkite poziciją apie užmokėjimą. Jei atmokėjimas yra svarstoma problema, nesumiškite priminti savo giminaitį apie jūsų sutartus terminus. Būdamas minkštas ir savęs savarankiškai leidimas būti apgauti šituose situacijų tipuose taip pat duos užuominą apie jūsų kitus mažiau dorus giminaičius, kad jūs esate rytai, kurie bus apgauti, taip bus pastovūs apie užmokėjimą pinigais, paskolintais jums.

Palikti atsiliepimą

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>