Kaip reikalauti grąžinti užmokesčio apsaugos draudimą (ppi).

parašė , 2012-07-03 07:32

Deja, tūkstančiai žmonių moka už tipą draudimo, kurio jiems iš tikrųjų nereikia. Šį draudimą pavadina Užmokesčio Apsaugos Draudimu. Užmokesčio Apsaugos Draudimas iškėlė svarbiausią klausimą Jungtinėje Karalystėje, todėl, kad tūkstančiai sms internetu žmonių buvo apgavikiškai mis-parduoti šis draudimas. Jie neturėjo jokios minties, kuo sutarties terminai, kad jie pasirašė buvo, ir jie taip pat neturėjo jokios minties, kad jie galėjo pasirinkti iš draudimo bet kuriuo metu. Asmenys dažnai manydavo, kad jie turėjo nupirkti šį draudimą, kad išimtų tam tikrą kreditai tipą.
Skųskitės Bankui

jūsų pirmas žingsnis bandyme gauti grąžinimą PPI turi susisiekti su originaliu banku, kuris pardavė jums PPI. Jūs galite sugebėti sėkmingai derėtis su banku ir nuimti jūsų politiką jūsų pranešimo. Rajonas, kur žmonės turi bėdą yra gavime visų nuostolių padengimo visų pinigų, kuriuos paskola issimoketinai jie padeda į šį apsaugos planą. Jei jūs susiduriate su svarstomomis problemomis su jūsų pinigų sugrįžimu, tai jūs neturite bijoti. Yra profesinių kompanijų, kurios padės jums gauti reikalavimą, kad jūs užsitarnaujate.

Nesusisiekite su Draudimo bendrove

Viena iš dažnų klaidų, kurias žmonės daro mėginime gauti politikos grąžinimą turi susisiekti su draudimo bendrove. Neikvokite savo laiko bandyme susitarti dėl jūsų reikalavimo su draudimo bendrove. Tai tiktai sukurs daugiau paskolos studentams nusivylimo jums. Draudimo bendrovė nėra teisiškai įpareigota suteikti jums bet kokį kompensacijos tipą mainais. Tai yra originalus skolintojas ar bankas, kuris privalo darbą su jumis ir pagalbą, jūs gaunate grąžinimą.

Įrodykite Savo Reikalavimą

Yra keli būdai, kuriais jūs galite įrodyti savo reikalavimą darbe su banku ar skolintoju. Jūs galite parodyti, kad jūs būtumėte turėjęs išteklius, kad užmokėtumėte už bet kokius užmokesčius tarp ligos ar kitos gyvenimo katastrofos. Jei jūs sugebėsite parodyti, kad jūs esate turtingas ir galbūt padarėte šituos užmokesčius, tai bankas privalės duoti jums, palaiko jūsų pinigus. Jūs galite taip pat parodyti, kad jūsų darbdavys jau suteikia jums puikų naudos sveikatai planą jūsų kompanijoje. Tai taip pat reikalingas, kad bankas suteiktų jums originalius pinigus, kuriuos jūs padedate į planą.

Geriausias būdas, kuriuo jūs galite kovoti už fondus, kuriuos jūs užsitarnaujate apsirūpina, lydinčioji dokumentacija jums reikalauja. Kai jūs turite teisingus dokumentus, kad įrodytumėte jūsų reikalavimą, jūs sugebate gauti visus pinigus, kuriuos jūs užsitarnaujate atgal į jūsų kišenę. Niekas neturi užmokėti stambių sumų pinigų kažkam, kurio jiems nereikia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *