Kreditai | Pirmas greitas kreditas nemokamai
Greitosios paskolos visiems

Kas skirtingi keliai pasiskolina pinigų? 5 keliai

parašė , 2015-05-08 17:44

Kai jūs turite daugiau grynųjų pinigų reikalingumą, negu jūs šiuo metu turite čia pat, situacija gali tapti išblaškymu jūsų kasdien gyvenimas. Ir, kai tas reikalingumas tampa intensyvesnis, jis gali pradėti valdyti jūsų kiekvieną nemiegantį momentą. Kur jūs gausite grynuosius pinigus, jums reikia?

Vienas iš akivaizdžiausių atsakymų turi pabandyti uždirbti daugiau pinigų. Bet, kartais kuris nėra realistinis pasirinkimas, ypač kai laikrodis pažymi, ir tos sąskaitos nerodo jokių ženklų nueiti.

Kitas labiausiai akivaizdus atsakymas turi pasiskolinti pinigų. Klausimas tada tampa, "Kas aš pažįstu, kad aš galiu pasiskolinti nuo?" Galų gale, pinigai neauga ant medžių niekam: turtingas ir blogas panašus vertė jų pinigai ir nenori išsiskirti su tuo lengvai

Ko jums reikia, yra kai kurios mintys apie patikimus, laikui išbandytus išteklius tam, kad gautų greitą prieigą prie grynųjų pinigų. Jei jūs norite žinoti, "Kas skirtingi keliai pasiskolina pinigų?" Yra 5 keliai:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

1. Pasiskolinkite nuo draugo ar šeimos nario:

Tai yra patrauklus pasirinkimas todėl, kad tai paprastai apima nebūtinumą užmokėti bet kokias palūkanas (nors, mokėdamas palūkanas šeimos nariu ar draugu yra neabejotinai galimybė). Didžiausias neigiamas aspektas į šį pasirinkimą yra nerangus momentas, kai jūs turite įsidrąsinti, kad paklaustumėte, kad ypatingas asmuo, jei jūs galite pasiskolinti pinigų: niekada patogus daiktas padaryti. Ir, yra taip pat didelio potencialaus pavojaus į šį pasirinkimą: jei jūs baigiate tuo, kad negalite grąžinti paskolą, jūs galėtumėte padaryti kažkokią rimtą žalą santykiui.

2. Pasiskolinkite nuo savo boso:

Jei jūs dirbote ties savo kompanija daug metų, jūs galite sugebėti pasiskolinti kelis dolerius nuo savo boso. Kad palengvintumėte nerangumą truputį, jūs galite visada žadėti pasiskolinti prieš būsimą atlyginimą. Ar, pasakykite jūsų bosui, kad jūs sumokėsite jį ar ją per 2-3 atlyginimus. Padėkite viską raštu.

3. Pasiskolinkite pinigų iš pėstininko parduotuvės:

Turėkite kažką vertės, kad pasiūlytumėte pėstininko parduotuvę, tokią kaip gera dalis papuošalų, kolekcijos retenybės, muzikos instrumento, ir taip toliau? Jei taip, jūs galite turbūt gauti paskolą iš savo vietinės pėstininko parduotuvės. Tik atsiminkite, kad palūkanų norma turbūt bus gana stati, jei jūs nueisite šis maršrutas.

4. Pasiskolinkite prieš būsimą atlyginimą:

Mokėjimo dienos kreditai parduotuvės tapo stambiuoju kapitalu. Jie yra beveik visur, apimdami tikėtina į jūsų miestą. Jei jūs turėsite pastovias pajamas ir galėsite atnešti nesenas čekio nugarėles su jumis, mokėjimo dienos skolintojas duos jums paskolą. Tik parašykite skolintojui tikrinimą pasiskolintam kiekiui, plius palūkanos ir bet kokie kiti mokesčiai, kuriuos jie išieško. Jie mainys į grynuosius pinigus tai būsima data.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

5. Pasiskolinkite negarantuotos asmeninės kreditai naudojimą:

Viena kita opcija svarstyti yra negarantuota asmeninė greitas kreditas. Šitas kreditus pavadina negarantuotomis todėl, kad tokio išėmimas nereikalingas, kad jūs pakeltumėte bet kokį įkeistą turtą (skirtingai nuo to, su sako, pėstininko parduotuvė). Tačiau, atmokėjimo terminai yra paprastai truputį lankstesni negu su mokėjimo dienos greitas kreditas. Ir, jūs galite paprastai būti vertinamas paskubomis.

Kitas kartas jūs esate grynųjų pinigų reikalingume greitai, svarsto šituos 5 skirtingus būdus pasiskolinti pinigų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *