Keturi patarimai, kad gautų statybininko paskolą

parašė , 2015-08-06 14:45

Jūs galvojate apie jūsų savų namų statybą pirmą kartą? Ar jūs neseniai investavote kapitalą į turtą, į kurį jūs norėtumėte padaryti reikšmingus pakeitimus? Atrodo, kad jums reikia statybininko kreditai. Bet anksčiau, negu jūs pateikiate savo paraišką, būti įsitikinęs, kad jūs žinote, kas laukti ir kas laukiama jūsų.

Patarimas #1: Išvalykite Savo Kreditą

Kreditas vaidina reikšmingą vaidmenį procese kreipimas dėl statybininko kreditai. Todėl, vienas iš geriausių daiktų, kuriuos asmenys gali padaryti, kad garantuotų, kad jie ruošiasi turi apsimokėti ar mokėti grynaisiais už reikšmingą skolą. Jūs taip pat norėsite išvengti imti bet kokiose papildomose kreditaie anksčiau jūsų statybos paraiškos sisteminimo. Gera vieta prasidėti yra, tikrindama jūsų kredito rezultatą visais trejais pagrindiniais kredito pranešimo biurais ir tęsimu kontroliuoti jūsų daugybę visur taikomajame procese
Šis tam tikras patarimas prisitaiko prie tų asmenų, kurie tikisi daryti pakeitimus į egzistuojantį turtą. Kitaip, jei jūs pradedate nuo pagrindo viršuje, jūs galite norėti pradėti nuo patarimo #3.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Patarimas #2: Pasirinkite Savo Banką Rūpestingai

Visi bankai nėra sukurti lygūs, ir kai kurie bankai nesiūlo statybininko paskolų. Asmenys, kurie domisi apsaugojimu finansavimo pridėjimui ar keičiasi į jų naminį mokestį už važiavimą daug geriau, tiktai kreipdamiesi į vietinius skolintojus, kurie yra žinomi dėl to, kad jie pritarė finansavimui statybos projektams. Persekiojantys skolintojai be istorijos pritarti išsivystymo finansavimui išeikvos jūsų laiką ir išteklius.

Patarimas #3: Paprašykite, Kad Rangovas Neštų Paskolą

Statybininkas skolina, turi reputaciją būti sunkūs atvykti prie, specialiai asmenims, pasirūpinantiems, stato iš pagrindo viršuje. Yra rimtas pagrindas tam: bankai nenori atiduoti pinigų, nežinodami tiksliai, kam jie bus panaudoti ir garantuojantis, kad jie bus sumokėti. Todėl, asmenys turi sunkesnį laiką, bandydami gauti pritarimą, pirmiausiai todėl, kad statybos planai dažnai stokoja detalių, būtinų pritarimui. Rangovai, antra, turi aukštesnę pasisekimo normą, todėl, kad jie žino tai, ko bankai ieško, ir jie turi būtinus įgūdžius ir patirtį, kurie padeda palengvinti bankų protą. Kitas bonusas į šį patarimą yra, kad jis tarnauja kaip motyvacija rangovams, kad užbaigtų projektą į jūsų specifikaciją ir pagal sąrašą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Patarimas #4: Pasimokykite Apie Užmokesčio Sąrašą

Viena iš didžiausių klaidingų pažiūrų apie statybininko kreditus yra, kad jie panėšėja į reguliarias kreditus. Tai 100 procentų neteisinga, tačiau, todėl, kad jie yra du atskiri daiktai. Skirtingai nuo paskolų, statybos kreditai yra tipiškai grąžinamos per kintamą normos pastabą, prasidedančią nuo užmokesčių tik palūkanoms visur pastato procese. Kai tik statyba yra užbaigta, ir vietos valdžia išleido užvaldymo pažymėjimą, tada visas likęs balansas atvyksta skolingas visiškai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *