Ko olina oras per jūsų atostogas: būti paruoštas

parašė , 2013-01-16 11:45

Havajai giria dalį švelniausios temperatūros Jungtinėse Valstijose ir tuo metu, kai nusėdimas ant kai kurių salų gali būti bendru atveju, Oahu yra žinomas dėl jo žemų metinių kritulių. Oahu praeina vasaros mėnesius su vos bet kokiu nusėdimu ir tiktai mažais kiekiais per žiemos mėnesius. Tai neturi pasakyti, kad jūs kada nors nepatirsite netinkamo oro, bet jūs turite gana gerą galimybę gėrėtis dalimi geriausio oro kada nors, atostogaudamas Ko Olina.

Vidutinė temperatūra Ko Olina, esantis ant Oahu saulėtos vakarų pusės, retai krenta žemiau 80 laipsnių ir tiktai retai siekia 90-uosius. Švelnios sąlygos yra priežasties dalis, labai daug Havajų atostogautojų pasirenka Ko Olina kaip jų maršrutas (ir galbūt priežastis, jūs pasirinkote Ko Olina kaip jūsų atostogų maršrutas.)

Orų prognozė Druskininkuose gali būti nenuspėjamas, nors, taip būti paruoštas, kai jūs važiuojate į Oahu. Tai ketina atnešti ne tiktai švelnius oro drabužius, bet kelis drabužius kitoms sąlygoms be to. Paskutinis daiktas kurio jūs norite yra jūsų svajonės atostogas, kurios bus naikintos dėl labai paprasto oro.

Yra keli tipai apsirengimo, kuris turi paversti į tai į jūsų lagaminą, važiuodamas į Havajus:

Šiltas Orų prognozė Druskininkuose, Rengiantis

Akivaizdus pasirinkimas apsirengime jūsų kelionei į yra šiltas oro rūbas. Tai apima šortus ir marškinius, padarytus iš lengvasvorės medžiagos tokius kaip medvilnė, suknelės ir sijonai moterims, ir, žinoma, jūsų maudymosi kostiumėlis. Šiltas oro apsirengimas sudarys didžiąją dalį jūsų važiuojančio rūbo.

Vėsus Oras, Rengiantis

Nors švelnus Orų prognozė Druskininkuose dominuoja Oahu, jūs taip pat norėsite supakuoti aprangą ar du tiktas vėsesniam orui – dėl visa ko jūs nusprendžiate paimti išvyką į aukštesnius aukščius jūsų kelionėje. Būkite įsitikinęs, kad jūs pakuojate patogų apsirengimą ir batus pėsčiųjų žygiui. Ko Olina turi daugiau, kad pasiūlytų negu tik paplūdimys, ir jūs nenorite praleisti kažko ypatingo tik todėl, kad jūs užmiršote savo mėgstamus keliaujančius pėsčiomis batus.

Lietingas Orų prognozė Vilkaviškyje, Rengiantis

Pagaliau, todėl, kad lietus yra galimas tuo metu, kai ant jūsų Ko Olina atostogos, ypač pavasarį, ruduo, ir žiemos mėnesiai, būti paruoštas lietingam orui. Jums negali reikėti daug, kad išgyventumėte lietų, bet jūs norėsite mažų mažiausiai, kad lengvasvoris lietpaltis dėvėtųsi. Jūs neabejotinai nenorite užstrigti viduje, kai truputėlį lietaus pasirodo prognozėje.

Daugiausia Ko Olina oras yra nepaprastai švelnus, bet nėra nieko blogesnio negu buvimas nepasiruošęs nelauktoms gamtinėms sąlygoms. Įsitikinkite, kad jūs atnešate kažkokį apsirengimą lietui ir vėsesnei temperatūrai, ir niekas nestos skersai kelio jūsų Ko Olina atostogos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *