Kodėl jūs neturite išimti paskolų su blogu kreditu.

parašė , 2012-09-11 19:30

Aš nepažįstu vieno asmens, kuris nenori, kad jie galėtų pažengti į priekį finansiškai. Kai kurie iš mūsų nesirūpiname apie buvimą turtingas, bet mes visi rūpinamės apie buvimą saugus. Daugumai mūsų būtų gražu turėti šiek tiek daugiau banke.

Deja, mes pastoviai padarome klaidas, kurios stoja skersai kelio. Finansiniai mis-žingsniai turi būti laukti, bet mes turime išvengti jų, kai mes galime. Pinigų išmetimas niekada neketina gauti mus, ten kur mes turime būti.

Viena iš didžiausių finansinių klaidų, kurias jūs galite padaryti išima paskolos kreditus, kai jūs turite blogą kreditą. Paskolų kaina yra rimtai psichiškai nesveika. Iliustruokime su paprastu pavyzdžiu, nuo mano gyvenimo.
Aš turiu 800 kredito, ir prieš kelis mėnesius aš išėmiau paskolą, kad nupirkčiau naujus namus – mano pirmi namai! Aš turėjau pasiskolinti 188.900$ ir vertintas 3.9 % palūkanų normai. Visos palūkanos kurias aš užmokėsiu toje paskoloje daugiau kaip 30 metų yra 122.959,20$, manydamos, kad aš neatsiskaitau su tuo anksti. Aš, žinoma, turiu puikų kreditą, bet aišku kuris yra vis dar kapsules daug, kad aš turiu užmokėti su palūkanomis. Aš užmokėjau labai nedaug mokesčiuose – apytiksliai 2.000$. Jei mes sudedame mokėjimą grynaisiais (20.000$), viršininką, palūkanas, ir mokesčius, mes randame, kad aš užmokėsiu iš viso 333.859,20$ už savo namus.

Pasakykime, kad mano kredito rezultatas buvo apytiksliai 600. Būtų daug sudėtingiau surasti skolintoją, bet sąžiningai, aš turbūt galėjau. Atrodo, kad šiuo momentu kai kurie skolintojai eina visiškai žemyn į rezultatą 580. Tai pasakė, yra didelio skirtumo tarp kiekio, kurį aš turėčiau užmokėti paskoloje.

Jei mano rezultatas būtų šiame diapazone, aš pamatyčiau kainos reguliavimą bent jau 1.5 % paskoloje. Tai paimtų mano palūkanų diabetas normą iki 4.4 %, ir tai domėsis iki 142.271,16$. Ant to viršūnės, skolintojas turbūt apkaltintų mane punktas kaip atsiradimo mokestis kadangi aš nešu aukštesnį pavojų negu kažkas su geresniu kredito rezultatu. Tai kainuotų 1 % 188.900$. Tai yra beveik 2.000$ viršuje priekiniuose mokesčiuose ant reguliarių mokesčių viršūnės.

Kadangi jūs galite pamatyti, šitie mokesčiai iš tikrųjų sudeda ir dienos pabaigoje, aš žiūriu į išmokėjimą šalia papildomų 25.000$. Jei tai kainuoja jums 2 %, papildomus su palūkanomis, jūs galite turbūt suvokti, kiek dar tai kainuos.

Galutinis rezultatas yra, kad paskolų išėmimas, kai jūs turite blogą kreditą visada turi kainą. Aš rekomenduočiau taisyti jūsų kreditą anksčiau, negu jūs kainuosite sau daug pinigų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *