Kodėl jūsų verslas turi svarstyti sąskaitos faktoringo finansavimą

parašė , 2017-03-10 10:44

Daug firmų šiandien nėra įsitikinusios, jei sąskaitos faktoringo finansavimas yra teisė, tinkama jiems. Tačiau, tikrovė yra tokia, kad, jei jūs valdote verslą, kuris leidžia sąskaitas 30 ar daugiau dienų klientams, jūs iš tikrųjų turite sulaikyti faktoringą savo nugaros kišenėje. Kodėl? Kadangi tai gali duoti jums neatidėliotiną prieigą prie pajamų, jūs padarėte iš pardavimų.

Pirmi daiktai iš pradžių. Anksčiau, negu jūs galėsite suprasti, kodėl jūs turite panaudoti sąskaitos faktoringo finansavimą, jūs turite žinoti, koks tai yra. Iš esmės, dauguma žmonių yra svyruojantys kai prieita prie nepažįstamo. Taip, viena iš didžiausių priežasčių asmenys nemano, kad šis pasirinkimas yra toks todėl, kad jie nežino tai, ką tai reiškia! Tačiau, faktoringo sąvoka yra iš tikrųjų ganėtinai paprasta
Sąskaitos faktoringas yra forma vertingo dalyko, įkurto, finansuodamas kame trečiosios šalies skolintoją, vadintą kaip faktorius, pasiūlymų grynieji pinigai mainais už neapmokėtas sąskaitas nukainotoje vertėje. Kai tik sąskaita yra užmokėta kliento, verslo savininkas gauna likusią vertę sąskaitos, minus faktoriaus mokesčiai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Yra daug pašalpos sąskaitos faktoringo finansavimo naudojimui. Pirma, tai greita! Tai puiku bet kokiam greitai augančiam verslui. Pinigų cirkuliacija yra didelė svarstoma problema tam, kad užaugintų firmas, kas naudoja sąskaitos užmokesčius. Išlaidos kyla, ir jūs iš tikrųjų negalite leisti sau laukti kad 30-90 dienų, kad gautumėte užmokesčius iš jūsų klientų. Net jei jūs nepatiriate vystymosi proveržio, tikėtina bus laikas, kai kapitalo reikalavimų smaigalys ir jūsų pinigų cirkuliacija pasidarys aptempti. Greita prieiga prie pajamų per šituos periodus yra reikšmingas pranašumas.

Kita didelė sąskaitos faktoringo finansavimo nauda yra lankstumas, kurį tai aprūpina. Su labiau tradiciniais finansavimo metodais, nėra daug, jūs galite padaryti, kad kontroliuotumėte rezultatą todėl, kad istoriniai duomenys yra sunkiai apkrauti nustatyme, kiek kapitalo jūs gaunate – jei bet kas apskritai. Tačiau, su faktoringu jūs galite išsirinkti, kurių sąskaitų jūs norite į faktorių, pagrįstą tuo, kiek grynųjų pinigų jums reikia ir kaip patikimas, kuriuo specifinis klientas yra.

Anksčiau, negu jūs padarysite reikalą su faktoringo kompanija, yra keli pavojai, kad jūs turite svarstyti. Turėkite galvoje, kad sąskaitos faktoringo finansavimas yra skirta, kad būtų trumpalaikis sprendimas. Didesniam finansavimo poreikiui, kuris reikalingas ilgų užmokesčio terminų, pasirūpinkite kitu pasirinkimu. Jūs taip pat turite žinoti, jei jūsų kontraktas apima kreipimąsi pagalbos ar ne kreipimosi pagalbos faktoringą. Kreipimosi pagalbos faktoringe, verslo savininkas yra laikytas atsakingas, jei klientas nemoka jų sąskaitos. Ne kreipimosi pagalbos faktoringas reiškia, kad faktoringo kompanija priima ne užmokesčio pavojų.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Reziumė, sąskaitos faktoringo finansavimas yra idealus sprendimas firmoms, kurioms reikia greito trumpalaikio jų pinigų cirkuliacijos svarstomų problemų sprendimo.

Palikti atsiliepimą

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>