Kovokite su klimato pasikeitimu, ir globalinis atšilimas – remontuoja jūsų televizorių ir kitus elektroninius

parašė , 2012-11-21 12:01

Jūs išgirdote tai teisė. Jūs galite kovoti su klimato pasikeitimu ir globaliniu atšilimu, remontuodamas jūsų televizoriai ir kitus elektroninius prietaisus namie. Jūs neturite išmesti jų ar duoti tuos prietaisus šiukšliavežiui ar aprūpinti juos jūsų mansardoje.

Šitie daiktai neturi tik būti išmesti todėl, kad jie yra nenaudingi. Ar, pasakykite, kad jūs turite pinigus, kreditinė kortelė visi paruošti nupirkti naują prietaisą namie. Jums nereikia antrų rankų prietaisų, ar suremontuotų vieno dolerio banknotų. Jie tik blaško jūsų apžiūrėjimo laiką.

Bet tai nėra punktas. Momentas jūs perkate naują televizoriai, ar skalbimo mašiną ar džiovinimo aparatą namie, jūs giriate naujų prietaisų gamybą. Žr., tai nėra klausimas dėl išdėlioti (nors atsakingas atsikratymas yra viena iš mūsų pareigų); tai yra klausimas dėl prisidedančių prietaisų ar neskaidomų mikroorganizmų daiktų mūsų namuose. Plius, kuo daugiau firmų gamina neskaidomas mikroorganizmų medžiagas, tuo daugiau mes išskiriame anglies dvideginį į orą. Tai yra dvigubas užkerėjimas, viltis, jūs matote tai.

Yra pagavimas, į mūsų ‘kilometric’ pavadinimą. Jei mes suremontuosime mūsų prietaisus namie, mes neturėsime papildomo prietaiso, kuris bus gamintas prietaiso kompanijos, ir mes neturime papildomos neskaidomos mikroorganizmų medžiagos namie. Mes neturime pridėtos naštos išdėlioti šią medžiagą.

Taip, ką mes darome? Jūs sakote, kad jūs nežinote, kaip suremontuoti prietaisus.

Mūsų punktas čia yra jums, kad studijuotų juos paprastus “kaip-tos”. Yra daugiau kelių negu vienas iš šauti du paukščius iš vieno šūvio. Nėra jokio pasiteisinimo už pasiruošusio naminio bičiulio, kuris turi svajonę apie tapti ištikimu gamtosaugininku, ar buvimo namie namų šeimininke, kuri yra daugiau ir kada nors kūrybiška kai prieita prie kiekvienos problemos fiksavimo namuose.

Taip, aš sakau jums. Jūs galite taisyti savo televizoriai, skalbimo mašiną, džiovinimo aparatą, ir daug kitų elektroninių prietaisų namie. Šitie daiktai yra neskaidomos mikroorganizmų medžiagos, kurios yra iš tikrųjų problema atmesti. Duokite juos atliekų berniukams, ir jie tik kaupia juos su likusia dalimi atliekų. Sukaupkite juos, taip pat, jūsų užpakaliniame kieme, ir vaikų kambario baldai tampa kažkuo bjauraus, tikra problema.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *