kreditai palūkanų normos yra dirbtinai žemos

parašė , 2013-02-03 21:17

kreditai palūkanų normos yra dirbtinai žemos ir neabejotinai neliks šis kelias amžinai. Yra daug faktorių, kurie žaidžia į tai, kuo normos bus diena iš dienos ar net sekundė į sekundę. Palūkanų normos ima savo Que nuo to, ką akcija ir obligacijų rinkos daro, ir šiuo momentu įkeitimo rašto procentiniai atlygiai ne būtinai atspindi tą supratimą. Visi, nors normos nėra tiesioginis rinkų atspindys, investavimas jie yra didelė netiesioginio atspindžio dalis.

Federalinė Rezervų Sistema šiuo metu žaidžia nuniokojimą ant rinkų prie jų obligacijos pirkimo programos. Jie šiuo metu perka $85 milijardų kreditai palaikyto saugumo ir obligacijų vertę kas mėnesį, ir Ben Bernanke, Federalinės Rezervų Sistemos Pirmininkas, pasakė, kad tai tęsis, kol ekonomika negerėja, ypač palyginus su darbo vietų rinka
Priežastis, kodėl yra tai žaidžiantis nuniokojimą yra tokia, kad supirkimas tiek daug dėl obligacijų keliones ir kreditai palaikė saugumą, tai pastumia kreditai palūkanų normas į visus laiko nuosmukius, kuris yra geros žinios būsto savininkams. Problema yra, tai nėra tipiškas sveikas scenarijus ekonomikai. Priežastis yra tokia, kad Federalinė Rezervų Sistema daro tai dėl dviejų pagrindinių priežasčių. Pirma, kad paskatintų finansavimą iš naujo nuleisti vartotojus mėnesiniai užmokesčiai ant jų namų todėl, kad tai paskatins išlaidas ekonomikoje ir antra, iš investitoriaus požiūrio, tai pastumia juos į vertybinių popierių biržą todėl, kad, kas nori uždirbti tik 1.65 % palūkanas dėl jų pinigų. 10 metų iždas yra 1.65 %, ir kreditai palūkanų normos seka 10 metų iždą. Tokiu greiti kreditai būdu dideli investitoriai yra beveik priversti į vertybinių popierių biržą todėl, kad jie nori uždirbti daugiau ant jų pinigų. Bet kas vyksta, kai Federalinė Rezervų Sistema sustoja, pirkimo greitas kreditas palaikė saugumą ir obligacijas, jie nedelsiant pradės pakilti, kas reiškia aukštesnes kreditai palūkanų normas.

Laikas dabar iš naujo finansuoja, jei bet kas yra ant tvoros. kreditai palūkanų normos labiausiai tikėtina neis nedaug žemiau todėl, kad nėra jokios daugiau didesnės jėgos, kad priverstų juos eiti nedaug žemiau negu Federalinė vyriausybė. Tuo metu, kai Jungtinių Valstijų Vyriausybė nėra galas visi į tai, kas kontroliuoja rinką, šią dabartį istorijoje, jie yra neabejotinai didžiausias žaidėjas. Neturi reikšmės, ar jūs turite pritaikymą ar tradicinę paskolą, VA paskolą ar paskolą, palaikytą FHA, visos kreditai palūkanų normos nusileido dramatiškai per valdybą, kuri yra fantastiškos žinios būsto savininkams.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *