kreditai supratimas paskolina pastabas

parašė , 2016-07-01 19:26

Kuo Tai Yra

Kai jūs perkate namą, jei jūs neturėsite pakankamai pinigų, kad nupirktumėte namą tiesiai, jūs paprastai gausite paskolą nuo banko. Bankas skolina jums pinigus, kad nupirktų namą, ir mainais jūs duodate jiems raštišką pažadą, kad, jei jūs nesumokate jų jie gali parduoti namą, kad sugrąžintų jų pinigus. Tai yra iš tikrųjų visas, greitas kreditas yra.

Tame raštiškame pažade, yra paprastai du dokumentai. Vienas dokumentas išvyksta, kai jie gali parduoti jūsų namą. Tai saugo jus iki tol, kol jūs darote viską, kurį jūs pažadėjote padaryti. Kitas dokumentas sako, kiek jūs esate skolingas ir kiek jūs ketinate mokėti kas mėnesį. Šis antras dokumentas yra "kreditai kreditai pastaba".
Bankas sulaikys originalų kreditai kreditai pastabos seifą jų saugyklose. Kartais, įstatymas leidžia jiems "parduoti" jūsų paskolą kitam bankui, finansų įstaigai ar net privačiam investuotojui. Tuo atveju, jie nusiųstų jūsų paskolą į kitą banką vietoj grynųjų pinigų ar kitus vertės daiktus. Jūs tada padarytumėte savo normalų atmokėjimą naujam bankui ar investitoriui.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kaip Nupirkti kreditai Pastabas

Yra rinka tam, kad nupirktų kreditai kreditai pastabas, panašias į būdą, kuriuo jūs galite nupirkti akcijas viešai mainytoje kompanijoje. Jūs turite surasti kompaniją, kuri perka ir parduoda pastabas. Galvokite apie juos būdas, kuriuo jūs būtumėte su brokeriu tam, kad nupirktumėte vertybinių popierių biržos akcijas.

Įsitikinkite, kad jūs darote nuodugnų tyrinėjimą pagal bet kokias pastabas anksčiau, negu jūs nupirksite. kreditai pastabos gali būti parduotos grupėse ar vienas po kito. Atsiminkite, antra, kiekvienos pastabos yra asmuo su darbu, šeima, automobiliu, ir taip toliau. Kažkas, kuriam "turi užmokėti paskolą" kas mėnesį. Padarykite savo tyrinėjimą, tarytum jie atvyko tiesiogiai jums greitas kreditasi. Kaip tikėtina jie turi tęsti mokėti jums daugiau kaip kitus 10 metų? Kaip jie nuėjo ligi šiol susitinkančiame atmokėjime? Jei jie turi vaikus, kokio amžiaus yra jie, ir būsite, kainos vaikų numatymo kyla ar žemyn?

Tada galvokite apie savo savą finansinę padėtį. Ką jūs ketinate padaryti, jei jie nepajėgia užmokėti? Jūs suprantate žingsnius, kuriuose jūs turite žengti, kad pašalintumėte turtą, jei jie negali tęsti mokėti? Kai kurie žmonės negali pasielgti su emocijomis išvaryti šeimą iš jų namo; gali jūs?

Daiktai, Kad Stebėtų atidžiai

Viena iš didžiausių problemų kreditai pastabų pirkėjams yra nuosavybės grandinė. Jūs turite turėti visus dokumentus, įrodančius, kad originali pastaba buvo perleista nuo paties pirmo banko jums. Kiekvienas kelio žingsnis turi būti vietoje. Pažiūrėkite į originalią pastabą, paskui dokumentui, persikeliančiam nuo to banko kitam bankui, tada į kitą, ir taip toliau jums. Kiekvienas dokumentas turi būti galiojančiu perkėlimu, pagal tos valstybės taisykles. Jei jūs nesate įsitikinęs, valdykite dokumentus buhalterio ar advokato, kuris turi patirtį kreditai pastabose.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kiti galimi spąstai naujai greitas kreditasi pažymi, kad investitorius yra per brangios pastabos. Pabandykite surasti kažką, kurį jūs pažįstate ir pasitikėjimas, kas turi patirties pirkimo pastabas. Jie gali padėti jums suvokti, ar jūs mokate per daug. Po kurio laiko jūs pasveiksite to skaičiavime savarankiškai. Tik atsiminkite, jei atrodo per gerai būti teisinga, tai turbūt yra.

kreditai kreditai pastabų pirkimas yra gana didelės rizikos strategija. Tuo metu, kai gali būti viliojantis įšokti, kai jūs matote sandėrį, įsitikinkite, kad jūs galite pasielgti su pavojumi ir turėti pakankamai finansinio stabilumo, kad jums bus gerai, jei investicija taps bevertė.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *