Laisvi patiekalo indai dažnai užduodami klausimai

parašė , 2013-02-08 10:19

Taip, laisvi Patiekalo Tinklo pasiūlymai yra tikram. Jūs galite indai palydovinės televizijos įrangas greta kitų dovanų tokių kaip DVR sistemos, DVD LEISTUVAI ir naminės teatro sistemos veltui, kai jūs užsisakote jų paslaugą. Tačiau, šis pasiūlymas yra tiktai galiojantis pirmą kartą klientas, ir jūs turite Indai save vienam į pusantrų metų kontraktą.

Jūs gausite iki keturių palydovinio telefono ragelio, palydovinę anteną taip pat kaip DVR sistemas (tam tikras paketas) veltui, kai jūs pasirašysite Patiekalo Tinklui laisvus reikalus. Palydoviniam telefono rageliui, sistema, kurią jūs gausite turbūt bus Patiekalas 311 ir Patiekalas 322; tuo metu, kai DVR sistemoms, Patiekalo Žaidėjas DVR 510 yra labiausiai tikėtinas vienintelė DVR sistema, kurią jūs galite gauti veltui. Kitos DVR sistemos tokios kaip DVR 625 ir DVR 942 kainuos jums 19,90$ į 250$ pradiniams mokesčiams.

Patiekalo Tinklas ir jų mažmenininkai pelno per mėnesinį prenumeruojamą mokestį. Gauti jūsų laisvą Patiekalo Tinklą turi reikalo, jūs turite patikėti save vienam į pusantrų metų kontraktą. Pagrindinis Patiekalo Tinklo paketas kainuos jums apytiksliai $30/mėnesio, taip bus paruoštas užmokėti už pinigus bent jau vienerius metus, jei jūs ieškosite laisvų Patiekalo Tinklo pasiūlymų.

Jūs galite pamatyti stačiausią lenktyniavimą palydovinės televizijos versle internete. Kad ir kada yra didžiulis lenktyniavimas, tęsiantis parsiduodančioje mažmenomis rinkoje, vartotojai uždirba geriausią. Patiekalo Tinklo Indai yra labiausiai rekomenduoti todėl, kad Patiekalo Tinklas (ar bet kokia kita palydovinė televizija) internetiniai mažmenininkai yra agresyviausi žmonės palydovinės televizijos versle. Jie aprūpina daug laisvų skatinamųjų dovanų, laisvų įrenginių, nemokamo pristatymo, internetinių kliento palaikymų, ir 24 valandos gyvo pasikalbėjimo Kilimai jų klientams. Kartais sandėriai yra tik per pelningi būti teisingi. Toliau daugiau, internetiniai mažmenininkai sugeba valdyti savo verslą daug žemesnėse eksploatacijos išlaidose palyginti su plyta ir cemento skiedinio parduotuvėmis, tokiu būdu jie yra vieninteliai, kurie gali leisti sau atnešti jums geriausią laisvą Patiekalo Tinklo reikalą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *