Mokėjimo dienos skaičiavimas paskolina palūkanas, naudodamas balandį: 700 klubo be narių

parašė , 2015-06-09 08:51

Per kelerius pastaruosius metus nesutarimas brendo kai kuriose valstybėse per normas, kurias paimama mokėjimo dienos paskoloms. Kritikai teigė, kad skolintojai įkrovė iki 700 % greitas kreditasi.

Protingas reguliavimas, kuris draudžia besaikes palūkanų normas yra vertas palaikymo. Bet turi būti parodoma, kad visa tai klausinėja: mokėjimo dienos skolintojai kada nors iš tikrųjų krovė 700 % greitas kreditasi?

Jūs galėtumėte būti nustebintas sužinoti, kad atsakymas yra ne, jie nepadarė. Klausimo faktas nėra nė vienas klientas, kuris išėmė paskolą nuo gerbiamo skolintojo, kada nors iš tikrųjų užmokėjo 700 % su palūkanomis jų greitas kreditasi.
Taip, kaip gali gynėjai užbaigti palūkanų normas kreditaie tvirtina, kad jie padarė? Tai yra įdomus klausimas ir toks, kuris suteikia kažkokio aiškumo tam, kaip palūkanų normos buvo pristatytos.

Iš pradžių kažkoks fonas mokėjimo dienos kreditaie. Mokėjimo dienos greitas kreditas yra trumpalaikė, maža dolerio greitas kreditas. kreditai gavėjai išima paskolą ir sutinka sumokėti ją ant jų kitos mokėjimo dienos, paprastai po 14 dienų. Jie taip pat turi užmokėti fiksuotą sumą už kreditai naudojimą. Tie mokesčiai gali keistis tarp skolintojų, bet tipiška kaina 100$ greitas kreditasi daugelyje valstybių yra 15$.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jūs pamatysite, kad, jei kreditai gavėjai moka 15$ už 100$ mokėjimo dienos paskolą jie tiesą sakant moka tiktai 15 % su palūkanomis. Tai pasiekia tobulai protingą normą. Taip, kaip padarė kritikus skolinančios mokėjimo dienos atvyksta į astronominę normą, kurią jie cituoja?

Kad pasiektų ten, jie turi pritaikyti metinę procentinio dydžio normą, ar BALANDIS, į paskolą, kuri gamina daug skirtingos normos negu, ką klientas iš tikrųjų užmokėjo.

Jūs esate turbūt pažįstamas su BALANDŽIU kaip matas palūkanų, užmokėtų paskoloje. Kreditinės kortelės kompanijos naudoja tai, ir jūs taip pat pamatėte, kad tai išspausdino reklamavimas naujiems automobiliams. Tai yra tobulai įstatyminis ir naudingas būdas apskaičiuoti palūkanas ilgalaikėje paskoloje. Todėl tai matuoja kiekį palūkanų, kurias kažkas moka paskoloje per metus.

Bet kai BALANDIS yra pritaikytas trumpalaikei greitas kreditasi, kaip mokėjimo dienos greitas kreditas, jis pristato iškraipytą paveikslą palūkanų, kurias kreditai gavėjas iš tikrųjų moka.

BALANDIS yra apskaičiuotas, daugindamas įmokos visą sumą užmokesčio periodų skaičiaus po metų. Taip gauti BALANDĮ 100$ kreditai mokėjimo dienos greitas kreditasi mes dauginamės 15 (mokestis) laikai 26 (dviejų savaičių periodų skaičius po metų), duodami mus 390 % palūkanų norma.

Dabar, tai yra gana aukštas skaičius, daug įspūdingesnis negu posakis, kad jūs mokate 15$ už 100$ paskolą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Bet tikra problema su BALANDŽIO išreiškiant laikinomis paskolomis naudojimu nėra niekas, kada nors neleidžia mokėjimo dienos kreditai visus metus. Skolindamos pramonę geriausios praktikos ir valstybinis reguliavimas tiesiog neleidžia tam įvykti.

Kartų skaičius kreditai gavėjai gali išplėsti mokėjimo dienos kreditus yra sunkiai reguliuotas visose valstybėse. Kai kurios valstybės neleis greitas kreditasi būti išplėstas net vienas laikas. Ir valstybėse, kurios tikrai leidžia ištęsimą, kartų skaičius, jis gali būti padarytas yra apribotas.

Tai yra, kodėl skaičių kaip 700 % skaičius naudojimas neduoda tikslaus paveikslo sąlygų, kurios dominuoja mokėjimo dienos skolinančio pramonėje, ir tokia taktika netarnauja, kad padrąsintų konstruktyvius debatus apie, kaip išplėsti kreditą į underserved bendruomenes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *