Naudingi patarimai parvykstančiose namo kreditaie

parašė , 2015-08-22 10:55

Nėra lengva gauti pritarimą jūsų vidaus greitas kreditasi. Studijuokite nurodymus, kruopščiai nurodytus kredito, ir finansuokite firmas. Tai turi palengvinti pritarimo procesą ir padėti jums turėti reikalo su galimomis problemomis.

Įsitikinkite, kad sudarytumėte jūsų protą ant kreditai ribos. Nustatykite savo biudžetą ir užmokesčio gebėjimą mėnesiniam atmokėjimui. Būkite protingas su savo biudžetu. Pridėkite penkių procentų buferį, tokiu būdu jūs nebūsite trumpas skolos išmokėjime. Yra kreditai atmokėjimo kalkuliatorius, kuris padeda kreditai gavėjams suprasti kiekį, kurį jūs galite leisti sau. Svarstykite tikėtina atvirus mokesčius tuo pačiu metu.
Jūsų ekonominė padėtis turi būti stabili. Tai būtina, kad gautų pritarimą vidaus greitas kreditasi. Skolintojai tikrins, jei jūs turite nuolatinę okupaciją greta pastovios nuomojamos istorijos. Priedainis nuo perdavimo kitai kompanijai, jei jūs norite būti pritartas greitas kreditasi. Supraskite savo kredito padėtį kadangi kredito istorija yra taip pat didelis faktorius, kurį svarstys skolinanti agentūra. Neapmokėtos skolos gali privesti prie nepritarimo. Pažiūrėkite į savo kredito rinkmeną, lankydamas gerbiamas svetaines Australijoje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Įrodykite, kad jūs galite egzistuoti patogiai jūsų pajamų viduje. Jei jūs valdote kreditinę kortelę, sumažinate jūsų ribas. Išvenkite naudoti daugialypes korteles. Atsiminkite kiekvienus 100$ kredito ribos, kurią jūs turite, mažina jūsų skolinimosi gebėjimą beveik 500$. Asmeninės kreditai yra taip pat didelis faktorius. Mažiau skolos reiškia aukštesnę pritarimo normą.

Jūsų banko sąskaitos turi būti užsakyme. Banko sąskaitos išrašai turi būti, kad parodytų teigiamą įspūdį skolintojams. Vėlyvi užmokesčiai ar pereikvoti pranešimai nepadės jūsų pasiūlyme gauti vidaus paskolą. Kredito įstaigų dauguma paprašys paskutinio (trys iki šeši mėnesiai) banko sąskaitos išrašų. Savisamdomieji darbuotojai turėjo atnaujinti mokesčio užmokesčius anksčiau kreipimas dėl bet kokios vidaus kreditai. Jei galimas, siekite profesinės kreditai brokerių pagalbos. Šis paslaugų teikėjas gali padėti jums turėti reikalo su pritarimo procedūromis ir suteikti jums potencialių skolintojų galutinį sąrašą. Patikėti brokeriai pamatys į tai, kad jums duoda protingiausią reikalą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Viena pirminė priežastis to, kad, kad nebuvo suteikta vidaus greitas kreditas yra jūsų kredito įrašas. Besaikės paraiškos ir finansinių įsipareigojimų nevykdymas gali būti automatinio atsisakymo priežastis. Beveik visi skolintojai yra preliminarūs, jei numatomas kreditai gavėjas turi gausias kredito svarstomas problemas praeityje. Nepasisekimas atskleisti problemas kaip turėjimas kreditinių kortelių ir neteisingos informacijos apie darbą gali taip pat privesti prie nepritarimo vidaus greitas kreditasi. Bet kokie liapsusai, ar netyčinis ar ne, reikalauja papildomo skolintojo tikrinimo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *