Oras – kas yra pietvakarių vėjas ir kaip daro tai padeda mums psichologiškai

parašė , 2013-01-24 13:01

Kai žmonės nuo šiltų šalių girdi mane minėti, kad aš gyvenu Kanadoje, su manimi paprastai susiduria apie klausimus dėl žiemos ir šąlančios temperatūros. Atrodo, kad tie, kas nebuvo į mano šalį mano, kad visa Kanada patiria orai kuris yra dažnai vaizduojamas kino filmuose tam, kad būtų ekstremaliomis sąlygomis, tai labai riboja judrumą.

Aš gimiau ir pakėliau Saskatchewan ir labai bijojau žiemos mėnesių, kai temperatūra išmes 30 laipsnių, žemiau nulio per daug dienų ištisai. Mes vis dar eitume mokyklai, žaidimas atvirame ore per mokyklinę pertrauką ir dalyvautume veiksme tokiame kaip čiuožimas ir sniego struktūros statyba. Nepaisant to, aš visada norėdavau, kad aš galėčiau išvengti žiemos oro ir gyventi vietoje, kuri buvo mažiau atšiauri.

” Pietvakarių vėjas” yra senas indų vardas, kuris reiškia “sniego valgytoją”. Šiltas orai nuo Ramiojo vandenyno kilimų, kad kirstų Uolinius kalnus ir paskui krinta tiesiai ant Medicinos Skrybėlės. Šis vėjas gali būti priežastis temperatūros, kylančios tiek daug, kiek 30 laipsnių per valandas.

Aš pajudėjau į Medicinos Skrybėlę, iš dalies dėl pietvakarių vėjų. Kaip sužavėtas aš turėjau sužinoti, kad, net kai sniegas nukrinta tai tikėtina bus laikina sąlyga. Psichologiškai, gyventojai stebi pietvakarių vėjus. Kiekvienas žino, kad, net kai yra ledas orai ar šaltas šnapsas, yra pažadas lydymo ir šilumos, kuri seks.

Daugiau kaip praėjusį tuziną metų, aš turėjau labai mažai galimybių dėvėti mano batus ar žiemos paltą – iki šio mėnesio. Šiais metais mes turėjome kelias dienas juokingai žemos orai Jonavoje taip pat kaip kelias sniego audras, kurios paliko ledines gatves ir sniego tėkmę, kad sulėtintų judrumą. Aš stebėjau nuotaikas savo klientų ir draugų, kurie taip bjaurisi neįprastomis sąlygomis. Nuotaika pasikeičia su oru ir tais, kas kenčia nuo Sezoninio Affective Sutrikimo, nėra vieninteliai vieno dolerio banknotai, kas yra paveiktas situacijos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *