Kreditai | Pirmas greitas kreditas nemokamai
Greitosios paskolos visiems

Oro mentė nuo praeities iki dabar

parašė , 2013-01-17 10:30

Beveik viskas, kurį mes naudojame šiuolaikiniame amžiuje turi dublikatą per senovines dienas. Atradimai prasidėjo prieš istorinę erą ir buvo tik pagerinti, kad atrodytų geresni, būti patogūs vartotojui ir sugebėti dirbti tiksliai ir efektyviai. Neabejotina, kad žmonės niekada nesustoja, kad atrastų naujus vertingus daiktus ir tęstų galvoti naujos mintys, kurios gali daugiau padėti ateityje.

Antra, pabandykime aptarti tuo, kas pasikeitė nuo praeities iki dabar kai prieita prie orai mentės projekto. Buvo pasakyta, kad ankstyviausia įrašyta oro mentė turėjo pagerbti Graikijos Dievą Triton. Tai buvo pastatyta astronomo Andronicus 48 pr. Kr. ir kaip buvo manyta, buvo 4 iki 8 pėdos. ilgai su galva ir liemeniu vyro ir žuvies uodega.

9-ąjį šimtmetį, archeologai atrado bronzines Viking orai mentes, kurios turėjo neįprastą kvadranto gyvūno formą ar būtybes nuo norvegų pasakėčios, paprastai padėtos Viking laivuose. Tačiau, 9-ąjį šimtmetį Kristaus metais, popiežius paskelbė, kad kiekviena bažnyčia Europoje turi rodyti gaidį ant savo kupolo ar smailiaviršūnio bokšto, priminimas, kad gaidys negiedotų po Paskutinės Vakarienės, kol Peter neatsakė jo 3 kartus. Nuo tos istorijos, oro mentės gaidžio formose pralenkė bažnyčios kupolus ir smailiaviršūnius bokštus per daug šimtmečių.

Vėliau, Normandija ir Vokietija, kurie yra šiuolaikinių orai menčių pirmtakas pradėjo sukurti oro mentes įvairiose formose kaip garsus žiogas, balandis taikos, legendinis lenktyniaujantis arklys ir Laisvės Deivė.

Per praėjusius dešimtmečius 19-ojo šimtmečio per Viktorijos epochos erą, pastatai ir infrastruktūros buvo puošti su įmantriomis ir perdėtomis oro mentėmis beveik kiekviename stogo erdvės colyje. Bet po 1900, paprastas dar žavingi architektūros stiliai buvo dominuojantis ankstesnio periodo projektų priešpriešinimas.

Šiomis dienomis, orai Marijampolėje mentės gamintojai tęsia padidinti senovines mentes ir atrasti įspūdingą sukūrimą, kuris tęsia plėtotis kaip kas dešimtmetį leidimai. Įdomu žinoti tai, ką kūrybiški menai bus pasiūlyti ateityje tuo labiausiai į reikmenis, kurios yra paprastai rodomos mūsų name ir įstaigoje kaip adreso graviruotos plokštelės, lauke sienos laikrodžiai ir pašto dėžutės.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *