Kreditai | Pirmas greitas kreditas nemokamai
Greitosios paskolos visiems

Paprastas planas to, kad pasprukti iš skolos

parašė , 2013-04-18 11:32

Dirbdamas, kadangi kreditai kreditai pareigūnas, apžvelgdamas finansinius profilius įvykdavo kasdien man. Didėjantis vidutinio amerikiečių namų ūkio skaičius yra įsiskolinęs daugiau kaip 15.000$ su kreditinėmis kortelėmis vienišomis. Kodėl Tai yra Problema? Pagrindinis uncollateralized skolos projektas neleidžia minimaliai užmokesčio opcijai grąžinti skolintus pinigus! Kai sudaryta palūkanų norma, yra apskaičiuojama kas mėnesį pagrįsta NAUJU balansu, ir PASKUI yra pridėta prie egzistuojančio greita paskola balanso, tai daro tai amžina; JOKIA PABAIGOS DATA.

Su automobilių greitas kreditas ar greitas kreditas ten yra specifinis laikas, dirbtas į atmokėjimą. Būtent tai daro kreditinę kortelę tiek siaubingą, kai balansas padidėjimas, procentinės išmokos – taip pat. Kreditinės kortelės iš tikrųjų gali būti finansiškai nusiaubiančios
Yra tai koks nors stebuklas, kad kreditinės kortelės kompanijos skiria į jaunimą kaip abiturientai ir kolegijos studentai?

Pirmiausia, dauguma jų nesupranta, kaip jie dirba ir kai tik jie yra trumpi ant grynųjų pinigų dėl užmokesčių sukūrimo, greitas kreditas jie įkraus net daugiau šio nusiaubiančio ciklo kūrimo. Su automobiliu ar kreditai greitas kreditas ten yra specifinis laikas, dirbtas į atmokėjimo planą. Šitos kreditai duoda atskleidimą, kuris praneša jus dėl to, kai pirmas užmokestis yra skolingas ir kai paskutinis užmokestis turi būti užmokėtas, jie yra radikaliai skirtingas paskolų tipas.

Ką mes galime daryti dėl to? Sekantis yra strategijos, kurias jūs galite panaudoti dabar, kad grįžtumėte greitomis. Tai nėra lengva, bet tai bus labai ta to verta.

1. Sekite savo mėnesines išlaidas ir sukurkite Biudžetą. Įrašykite į sąrašą viską, kurio jums reikia ir ką jūs laukiate, kad užmokėsite, tada įstoja į kiekį, kai jis bus sudarytas, tai kontroliuos, jei jūs būsite ant biudžeto, per biudžetą, ar idealiai po biudžetu – kai (pastebi, kad aš pasakiau, kada jūs turite pasilikti įsitikinęs) tai įvyksta, atidalykite tą kiekį, kad mokėtumėte grynaisiais (ANT BALANSO) kredito skolos.

2. Mokestis už jūsų dalykus su grynaisiais pinigais tiktai. Jūs sulaužysite įprotį panaudoti jūsų kreditinę kortelę ir liausitės prisidėti prie jūsų egzistuojančios greitos paskolos internetu skolos. Laikykitės vienas nepaprastam naudojimui tiktai.

3. Uždirbkite daugiau pinigų, imdamas antrą darbą sumokėti jūsų skolą ir padaryti tai greičiau.

4. Jei jums reikia pagalbos yra skolos, besitariančios pasiekiamam jums.

Sprendimas padaryti šį pakeitimą yra protingas judėjimas ir vieną kartą jūsų suprasti, kad jūsų pasirinkimai gavo jus į šią situaciją, tada jūs galite iš naujo susitelkti ties tuo gyventi jūsų priemonės viduje ir pakeisti senus įpročius naujais vieno dolerio banknotais. Buvimas taupus neketina mesti viso gyvenimo malonumus; tai tik ketina keistis, kaip jūs žiūrite į pinigus. Būkite kūrybiškas ir turėkite procesą, ir jūs būsite nustebintas pažanga, kurią jūs darote. Atsiminkite…, kad tai pasidarys lengviau, kadangi jūs pastebite progresą, jūs darote, taip įsitaisykite patogiai, užsekite sagtimi viršuje ir pasiruoškite kelionei.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *