Patikėtos veiksmo investicijos: jie yra teisūs jums?

parašė , 2014-07-06 17:11

Nauda, gauta nekilnojamajame turte, gali būti PELNINGA, kuris yra, kodėl taip daug yra nupieštas į pramonę. Gerokai dažnai, tačiau, tie su kapitalu yra sudominti galimybių, kurios atrodo saugios, bet vietoj to, yra iš tikrųjų receptas finansinei katastrofai.

Tuo metu, kai yra keli ištekliai, kurie gali dalyvauti geresniame supratime, kaip patikėtos veiksmo investicijos iš tikrųjų dirba, svarbu nubrėžti bendrais bruožais įvairius elementus, kurie jungiasi, kad sukurtų saugią ir žymią investiciją. Kadangi patikėtos veiksmo kreditai yra gautos turto, nupirkto su skolintu kapitalu, jie yra puikus būdas sugrįžimo supratimo investitoriams išpirkti skystus holdingus. Bet, jei jūs nesate taip pat neįtikėtinas nekilnojamojo turto atstovas, ideali situacija neturi atsidurti su neįvykdyta įsipareigojimų greitas kreditas, bet vietoj to, turėti palūkanų punktą, grąžina ir perkelia jūsų kapitalą į kitą galimybę

Rūpestingai svarstydamas kitus palūkanų punktus, jūs galite būti įsitikinęs, kad jūsų patikėta veiksmo investicija nepasiverčia fiskaliniu košmaru –

(1) Turto Vertė

Jei jūs jau neturite vidaus vertintojo savo investicinei grupei, pasiekiate vienas ant greičio prietaiso ciferblato šiuo momentu! Turto vertinimas garantuoja, kad jūs nesate "per nupirkimą gavus paskolą" jūsų kapitalo daliai turto, kuris tiesiog nėra tas to vertas. Nesibijokite turėti savo vertintoją ieškoti giliai, taip pat. Žinodamas apie bet kokius ateinančius remonto reikalavimus, jūs galite būti visiškai įsitikinęs, kad turto vertė laikysis visur kreditai trukmėje. Atsiminkite, tikslas paskolina lauke kapitalą, kuris yra GAUTAS, ne per nusitęsusį!

(2) Turto Turto sulaikymo teisės/Skolos

Kokios skolos yra jungtos su svarstomu turtu? Ne tikras? Tada jūs turėjote, geriau sužino prieš tai kreditai paraiškai pritarimą! Daugelis patiki veiksmu, ir sunkios pinigų kreditai galimybės paslėpė mokesčius tokius kaip neapmokėti nuosavybės mokesčiai, palaidoti kanceliariniame darbe. Jei jūs nepripažįstate jų anksčiau, negu kontraktas bus pasirašytas, jūs galėtumėte pasirodyti su didele dalimi skysto kapitalo, aprišto turte, kuris tiesiog neparduoda. Ir, tuo metu, kai turtas gali vis dar apimti įsiskolintą kiekį, kuris nedaro jūsų daug naudos, kai tai sėdi, ten laukiant, kad būtų parduodama, ar ne?

(3) Finansinė kreditai gavėjo Istorija

Kadangi patikėtos veiksmo investicijos yra gundančios, per daug kapitalo investitorių antplūdžio į taikomuosius pritarimus, apakintus esminio sugrįžimo gautoje paskoloje. Tačiau, kreditai gavėjo kredito istorija turi būti ištirta prieš bet kokias pinigų pakeitimų rankas. Tuo metu, kai labiausiai nekilnojamojo turto investitoriai žino tai, ką jie daro, keli dažnai randa save darantis blogus pasirinkimus – neleidžia jų tapti JŪSŲ blogais pasirinkimais, be to!

Nerdamas į finansinę potencialaus kreditai gavėjo istoriją, jūs galite identifikuoti bet kokias "raudonas vėliavas", kurios gali statyti jūsų kapitalą nereikalingam pavojui.

(4) Turto Plėtros planai

Kiekvienas investitorius turi planą, teisingai? Taip, kas yra jūsų kreditai gavėjo planas? Jie visiškai suremontuos turtą pagerinti jo pardavinėjimo potencialą? Studijavimas apie turto planus gali padėti jūsų investicinei komandai vertinti teisingą pavojų, paimtą su tam tikru turtu.

Buvo atvejų, kur kreditai gavėjas numatė struktūros ant tam tikros žemės dalies nugriovimas. Kai tik patikėta veiksmo greitas kreditas buvo svarstomos problemos, sugriovimas įvyko, palikdamas turto vertę tiktai žemės rinkos vertė savarankiškai. Netrukus nuo to laiko, kreditai gavėjas neįvykdė įsipareigojimų, palikdamas investitorius su dalimi žemės, kuri nebuvo ta kiekio verta kapitalo, pakelto jo įsigijimui.

Tiesiog padėtas, visada klauskite apie kreditai gavėjo ketinimus. Atsakymai kuriuos jūs gaunate gali pateikti aiškesnį vaizdą dėl kreditai pavojaus ir potencialios išmokos.

Galutinis rezultatas

Gauta patikėtų veiksmo investicijų gamta kuria didelę investicijų galimybę tiems su esminiais kapitalo kiekiais. Tačiau, jei teisingas apsvarstymas nėra padarytas, saugumas gali išgaruoti skubiai, palikdamas grynuosius pinigus, statytus didelės rizikos situacijoms neįtikėtinai kintamoje pramonėje.

Šitų svarstomų problemų vengimas yra paprastas, tačiau, kadangi mes visada turime gebėjimą tyrinėti truputį toliau apie dalį turto, planų jo, ir kreditai gavėjo ankstesnės finansinės istorijos. Dėl to, mes galime izoliuoti dideles investicijas, garantuodami, kad mes neišdėstome kapitalo didelių kiekių, kad sėdėtume ant rinkos, neparduotos, nusitęsusiems laikotarpiams!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *