Kreditai | Pirmas greitas kreditas nemokamai
Greitosios paskolos visiems

Pėstininkas skolina: kaip gauti greitus grynuosius pinigus, naudodamas jūsų papuošalus kaip įkeistas

parašė , 2013-10-29 07:45

Jūs žinojote, kad gerbiami juvelyrai gali taip pat turėti licenciją, kad aprūpintų kreditus pagrįstas jūsų papuošalų verte? Šitie juvelyrai gali pasiūlyti jums, grynųjų pinigų greitas kreditas, naudodama jūsų vertybes yra kaip įkeistas turtas iki 120 dienų terminų. Jei jums reikia greitų grynųjų pinigų dabar ir turite aukšto galo papuošalus tokius kaip firminis laikrodis ar kita papuošalų aukšto galo dalis, šis kreditai tipas gali dirbti jumyse.

Yra Florida, kurią įstatymas leidžia lombardams iki kaltinimo 25 % palūkanų per mėnesį. Tai yra labai aukštas kiekis, ir jūs neturite užmokėti tam. Įsitikinkite, kad jūs randate gerbiamą juvelyrą, kuris apkaltins jus tarp 5 ir 20 %. Kiekis priklauso nuo papuošalų vertės. Apskritai, kuo grynųjųis pinigų jūs prašote, tuo aukščiau jūsų papuošalai yra vertinti, žemiau procentinio dydžio norma, jus turi apkaltinti
Pavyzdžiui, 50.000$ briliantinę apyrankę turi įkrauti daug žemesnis procentinis dydis prieš 5.000$ auskarus.

kreditai yra pagrįstos įvertinta "kreditai verte" jūsų įkeisto turto ir jo dabartinės padėties ir mūsų gebėjimo parduoti dalyką. Pasiūlytos kreditai kiekis yra pagrįstas urmu, perpardavimo verte / panaudota verte dalyko, ne nauja mažmeninė kaina. Taip, būti paruoštas priimti pasiūlymą žemesnės kainos prieš mažmeninį pardavimą.

Įsitikinkite, kad paklaustumėte, kur papuošalai yra kaupiami ir jei jie yra apdrausti. Papuošalai, paskolinti, turi būti gauti ir apdrausti, būdami sukaupti seife banke. Yra kitų, kurie siūlo šią paslaugą, bet gali dažnai būti nedaug žinančiomis pėstininko parduotuvėmis ir brokeriais paprastai mažiau, negu pageidaujami nustatymai ir kaimynystė. Jie galbūt neima didžiausio rūpinimosi jūsų vertybėmis.

Jūs turite paprašyti išsamaus įvertinimo pranešimo su jūsų paskolintų vertybių paveikslais. Aišku būtina, kad jūs žinote, kad dalykai yra tinkamai apibūdinti, ir jūs gaunate tokius pat dalykus atgal po jūsų sugrįžimo ir paėmimo.

Turėkite galvoje, kad juvelyrai neskolins ant tik bet kokių papuošalų. Nebūkite įžeidžiamas, jei jūs esate atšauktas, ar papuošalai negali padėti. Jie prisiima riziką pateikime, jūs mainote į grynuosius pinigus savo papuošalams ir dažnai tiktai imsite aukšto galo vertybes.

Po šitų pagrindinių papuošalų pėstininko taisyklių kreditai gali suteikti jums teigiamą patirtį. Jūs gausite grynuosius pinigus, kurių jums reikia skubiai pagal normą, kuri yra teisinga. Nepamirškite visada dirbti su gerbiamais juvelyrais, kurie buvo versle daugelį metų. Garantuoti, kad teigiama patirtis jūs nenorite paskolinti savo vertybių tik bet kokiam pėstininko dileriui ar brokeriui.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *