Praktiniai patarimai tam, kad nupirktų jūsų naują nešiojamąjį kompiuterį

parašė , 2013-01-06 12:38

Tokiu būdu jūs norite nupirkti Nešiojami kompiuteriai, bet nežinote, kur pradėti. Jūs nesate vienišas. Naujo nešiojamojo kompiuterio pirkimas gali pristatyti daug iššūkių, ypač jei jūs esate nepažįstamas su nešiojamaisiais kompiuteriais ar nešiojamais kompiuteriais.

Per praėjusį kartą tiek daug naujos nešiojamojo kompiuterio technologijos smogė rinkai… Intel Dueto Procesoriai, SLI, Dvejopa Grafika… tai gali viskas būti visiškai protu, suglumstančiu vidutiniam vartotojui. Pirmą kartą nešiojamojo kompiuterio pirkėjas, suprantantis visą techno žargoną, gali būti absoliučiai baisus.

Daugiausia todėl, kad visa užrašų knygelės technologijos nauja karta ateina kas dvejus metus ar mažiau; turbūt daug mažiau, kai jūs laikote visus naujus avansus padarytais neseniai. Tai gali net būti nedaug triuškinantis net kažkam kaip aš pats savarankiškai, kas valdo internetinį Nešiojamojo kompiuterio Vadovą ir kas turi entuziastingas palūkanas dėl visų daiktų nešiojamasis kompiuteris.

Nepriklausomai nuo visų šitų įmantrių naujų pagerinimų, prietaisų ir užrašų knygelės technologijos, jūs turite atsiminti, kad jūs perkate naują Nešiojami kompiuteriai jums ir jums vienas. Jūs turite iš pradžių apsispręsti, jei visa ta nauja medžiaga yra svarbi jums? Jums iš tikrųjų reikia visos tos naujos užrašų knygelės technologijos?

Bet labiausiai anksčiau, negu jūs galite manyti, kad klausimas, kurį jūs turite iš pradžių suvokti, KODĖL jūs norite nešiojamojo kompiuterio? Kodėl jūs perkate Nešiojami kompiuteriai? Kokias namų ruošas ar užduotis jūs norite, kad nešiojamasis kompiuteris įvykdytų?

Jei jūs tik norite nešiojamojo kompiuterio paprastam tinklo naršymui ir siuntimui elektroniniu paštu, nešiojamasis kompiuteris padarė, prieš penkerius metus padarys darbą gerai ir kainuos jums partijos heck mažiau. Jums iš tikrųjų nereikia linijos nešiojamojo kompiuterio viršūnės, jei, žinoma, jūs neneatsiliekate nuo Jones ir norite paskutinio aukščiausio visko modelio. Bet tai persikelia į daktaro Phil teritoriją… leidžia, nerizikuoja ten!

Taip, kam jums reikia nešiojamojo kompiuterio?

Jums reikia lengvasvorio portatyvaus nešiojamojo kompiuterio verslo kelionėms ar susitikimams? Jums reikia studentų užrašų knygelės klasėms? Ar tikrai tik norėkite stalinio pakeitimo kompiuterio, kurį jūs galite lengvai perkelti aplink Įšoriniai kietieji diskai?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *