Privatus tyrinėtojas, finansuojantis

parašė , 2014-01-08 20:21

Jei jūs esate PI, kas daro neištikimybę ir sekimo darbą, jūs turbūt jau žinote, kad pinigų problemos gali atlikti didelį vaidmenį to, kodėl jūs esate samdomas.

Klientai turi pasamdyti jus. Jūs norite daugiau klientų. Bet nepriklausomai nuo to, kaip didelis jūsų tyrimo paslauga yra, jei klientas negali suvokti būdo užmokėti už ją, jūs tiesiog negausite jų verslo, ir jie dings.

Kas galėjo išspręsti mūsų potencialaus kliento problemą ir įvykdyti jūsų nori tuo pačiu metu? Atidėto mokėjimo planas be kreditingumo patikrinimo.

Yra dvi didelės paslaugos, dabar pasiekiamos, kad padėtų abiem klientams ir privatiems tyrinėtojams:
Pertikrinimas – Pritarimas, pagrįstas gera tikrinimo rašymo istorija, joks pajamų įrodymas nėra reikalingas. Siūlo iki 90 dienų privačių tyrinėtojų atidėto mokėjimo plano. Nėra jokių palūkanų ar finansuojančių kaltinimų klientui. Pertikrinimas, kas darė čekių apdorojimą nuo 1983.

ARC90 – Pritarimas, pagrįstas pajamų ir tikrinimo rašymo istorija, joks kreditingumo patikrinimas nėra reikalingas. Jums kaip PI užmokėti pažangą, iki 2.500$. Vartotojas gali išplėsti užmokesčius 90 dienų ar iki 6 mėnesių. Klientas tiesiog turi atnešti įrodymą pajamų tokių kaip paystubs ar banko sąskaitos išrašai. ARC90 yra GlobalCheck dalis, kas darė čekių apdorojimą nuo 1994.

Finansavimas Name (daro tai savarankiškai) – Kai kurie privatūs tyrinėtojai nusprendžia name finansuoti. Yra didelė programinė įranga, pasiekiama, kuris automatizuoja jūsų finansavimo programą name, nuo pradžios iki galo apimdamas 3 biurų kreditingumo patikrinimus, 50 valstybių paprastuosius vekselius ir automatizuotus ACH projektus.

Jei jūs esate vartotojas finansavimo ar atidėto mokėjimo plano reikalingume anksčiau, negu jūs pasamdysite privatų tyrinėtoją, susisiekite su vietiniu PI ir paklauskite, kokį užmokesčio pasirinkimą jie turi jums. Jei jie neturi finansavimo, jūs galite pasakyti jiems apie pasirinkimą, kad jūs pasirodėte čia tinkle ar teisti kitą privatų tyrinėtoją. Daug privačių tyrinėtojų pradeda prisitaikyti prie naujų tikrinimo finansavimo programų be kreditų, kad padėtų jų klientams.

Jei jūs esate privatus tyrinėtojas, svarstote tai: jūs prarandate potencialius klientus todėl, kad jūs nesiūlote patogaus finansavimo ir užmokesčio plano pasirinkimo? Šitas naujas pasirinkimas visiškai gali pasirašyti, tokiu būdu nėra jokio pavojaus jums.

Jei jūsų konkurentai nepasiūlys finansavimo ar užmokesčio planų, jūs sugebėsite padidinti savo verslą tiesiog, siūlydamas juos ant jūsų žiniatinklio svetainės ir Craigslist skelbimų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *