Kreditai | Pirmas greitas kreditas nemokamai
Greitoji greitoji paskola internetu

Ritinys palydovų ir kaip tai paveikia mūsų orų prognozę

parašė , 2012-12-04 14:49

Viena iš didžiausių mūsų žinių programų dalių yra naujausi pranešimai, kuriuos jie duoda mums apie mūsų nesenus ir ateinančius oro įvykius.

Paprastai žinių renginiai pabrėš orą programos pradžioje ir vėliau paskirs visą dalį laidos visiškai į orai pranešimą. Tikslus oro pranešimas daro tam tikrus aspektus iš mūsų gyvenimų žymiai lengvesnius.

Praeities oro prognozės dienas, kai mes turėjome žavias mažas orai mergaites, kurios nebuvo mokyti meteorologai, viskas, kuris mes pasiekėme buvo didelis žemėlapis šalies su tais juokingais žiūrinčiais saulės, debesių, lietaus lašų ar sniego dribsnių modeliais. Tie pranešimai buvo ne visada labai tikslūs taip pat.

Žinoma, mes atvykome ilgas kelias nuo tų dienų. Šiandien beveik visos žinių programos naudoja tikrą meteorologą, kurie yra patyrusiai mokyti orai susietose svarstomose problemose, greta palydovinio vaizdo gavimo parodyti, koks mūsų besiartinantis oras bus.

Palydovai atlieka didelį vaidmenį būdu, kuriuo oras yra nuspėtas. Atvaizdai, gauti iš jų, gali parodyti ne tiktai debesis, kurie daro mūsų orai Alytuje, bet dūmus nuo amalų, vulkaninio uosio, naftos dėmių, mūsų kranto linijų, ir tiek daugiau. Šitie palydoviniai atvaizdai yra panaudoti visoms rūšims žinių, atsiskaitančių be tik mūsų orų prognozės. Jie suteikia mums svarbias žinias verti atvaizdai nuo visų visame pasaulyje.

Palikti atsiliepimą

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>