Sba greitas kreditas – daiktai, kad žinotų

parašė , 2017-05-12 20:43

Galbūt jūs paėmėte pašalpą su vyriausybe galvažudiškų reikalų "kontraktų" ir apsaugojimo. Ar scenarijus gali eiti su SBA meetups, kursais ar "patarti" įvykiams. Bet tai nėra atskleidžiama kiekvienam, kad SBA greitas kreditas apima kai kurias iš didžiausių paskolų ir žemiausios kainos paskolų mažos įmonės pramonėje. Kalbėdamas apie kapitalą, SBA yra imperatoriaus valdymas mažos įmonės skolinimasis. Yra saujelė daiktų, kuriuos jūs turite žinoti apie SBA.

• SBA nepaisant pagrindinis pigiausio verslo finansavimo atradėjas buvimo neskolina lauke kreditai atskirai.
• Tai yra labai bendra ir šiuolaikiška klaidinga pažiūra, kad SBA yra skolintojas, bet ką federalinė administracija daro yra truputį sudėtingesnis. • skolinimo vardu lauke fondai į jūsų verslą tiesiogiai, SBA susiburia su skolintojais ir greitina procedūrą, kad sutvarkytų jūsų finansavimą. Vyriausybė patikina 75-85 % jūsų paskolų, taip, jei jūs nesugebėsite atsilyginti toliau, skolintojai nematys didesnio praradimo.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

• Iš viso, SBA priverčia skolintoją aprūpinti jus didesnėmis, didesnėmis ir įperkamomis paskolomis, nuleisdamas rizikos veiksnį. Jei jūs esate finansavimo nauda, jie gauna palūkanas ar tuo atveju, jei jūs nepataikote, kad atsilygintumėte, jie praranda minimumą.

Dabar, klausimas turi iškilti visų prote, kodėl nedaro SBA, skolina lauke paskolą savarankiškai? Iš esmės, yra dvi pagrindinės priežastys už to.

Judėdamas nuo garantijos paskolų į jų sukūrimą, biudžetas pasidarys daug aukštesnis. SBA greitas kreditas pasidarys brangesnė, daug didesnė, reikėdama daug didesnio kiekio ne tiktai, kad padarytų kreditus, bet skirdama tarnautojus ir daug daugiau papildomų išlaidų.

Riešuto kevale, SBA paveda banko kreditus, kad surastų kredito tinkamumo problemos sprendimą, ir pinigų skolinimas savarankiškai gali pakilti kaip pažeidžiamumas. Paprastai, 80 % verslo savininkų yra atmestas banko valdžios paraiškai kreditai, garantuodamas $20 milijardų kasmet, SBA kultivuoja mažos įmonės išsivystymą nepaprastai visi skersai Jungtinės Valstijos.

SBA greitas kreditas yra daugiausia 2 kategorijų, kai mažos įmonės yra sudomintos.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

7 (a) paskolina programą: Šis yra iš tikrųjų didžiausia ir populiariausia greitas kreditas, pateikta SBA. Jūs galite panaudoti šituos fondus tik kažkam. Būkite tuo sezoninis finansavimas, naudojamos išlaidos ar nekilnojamojo turto reikalai. Priklausomai nuo jūsų poreikio, jūs galite paimti paskolą kaip $5 milijonų minimumą tuo metu, kai 2015, vidurkis buvo 400.000$. Šitos kreditai bėga nuo 7-25 metų, ir jūs turite atsilyginti kas mėnesį su 6-13 % banko palūkanomis.

CDC/504 kreditai Programa: didžiausiam ir pigiausiai SBA greitas kreditasi gali padėti tam, kad nupirktų didelį ilgalaikį turtą kaip nekilnojamasis turtas ar bet kokia įranga. 10-20 laiko metų bus pateikti, kad grąžintų paskolą dėl 5-6 % palūkanų ir atviri 3 %.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *