Skelbimas pažinčių skyrelyje skolina paaiškintą pasirinkimą

parašė , 2015-06-25 22:53

Asmeninės kreditai yra turbūt populiariausios visų paskolų, kurios yra išimtos, ir jie atvyksta į daugelį skirtingo pavidalo. Asmeninė greitas kreditas iš esmės yra negarantuota greitas kreditas, kuri yra išimta asmens priežasčių įvairovei. Jiems daugiausia pasiūlo pagrindiniai bankai ir gyvenamųjų namų statybos bendrijos Jungtinėje Karalystėje. Tačiau dauguma bankų dabar nusprendė, kad jums, kad ruoštumėtės jūs turite būti banko sąskaitos savininku su banku. Jie yra pasiekiami kiekiams iki 15.000£ ir gali būti grąžinti per iki 5 metų terminus. Ant paprastų tiekėjų viršūnės yra taip pat kelios Jungtinė Karalystė geriausios kokybės rinkos grandinės, kurios siūlo šį tipą kreditai, taip pat kaip daugiau specialisto skolintojų.
Faktas, kad šis kreditai tipas yra apskritai negarantuotas (skolintojas nereikalingas, kad joks įkeistas turtas būtų laikytas kaip saugumas), labiau svarbiausi srovės skolintojai paprastai tiktai skolins žmonėms su palyginti geru kredito įrašu. Tai reiškia, kad bet kas be kredito istorijos (nepasiskolinęs bet kokių pinigų anksčiau), ar blogas kredito įrašas (vėlyvi užmokesčiai, CCJ’s ir nebaigti darbai ar finansinių įsipareigojimų nevykdymas) suras tai sudėtingesnis sutvarkyti asmeninę paskolą, neidamas pas vieną iš daugiau specialisto skolintojų, ir jų produktai detalizavo apačioje. Deja tai reikš, kad, jei jūsų kredito istorija verčia jus žemyn maršrutas imti paskolą su vienu iš šitų specialisto skolintojų palūkanų norma, kad jus apkaltins bus brangesnis.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Mokėjimo dienos kreditai: mokėjimo dienos greitas kreditas yra trumpalaikė greitas kreditas kiekiams nuo 75£ į 750£, kuri yra grąžinta visiškai ant jūsų kitos mokėjimo dienos. Tai žymiai populiariausia visų kreditai tipų, šiuo metu pritartų Jungtinėje Karalystėje. Su žmonių skaičiumi, kas pasinaudoja šiuo tipu skolintis augantį mėnesį mėnesį. Tai yra keliantis nerimą kilimo tempas, yra dėl daug priežasčių, bet daugiausia todėl, kad jie yra greiti ir lengvi susitarti ir gali būti išmokėti tą pačią dieną, kurią jūs taikote. Jie yra suprojektuoti, kad padėtų žmonėms įveikti trumpalaikes finansines svarstomas problemas, kurios turi būti nuspręstos labai skubiai, galbūt jūsų automobilis iširo, ir jums reikia jo taisytas skubiai, tokiu būdu jūs galite nueiti, kad dirbtumėte, bet jūs neatidedate pinigų jam. Šis kreditai tipas yra taip pat labai lengvas suprasti, todėl, kad skolintojai aiškina jums tiesiai pradžioje, kiek greitas kreditas kainuos jums, ir jūs žinote, kad tai bus sumokama, kai jūs paskui gausite savo atlyginimą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Laiduotojas Loans:This turbūt atlaidžiausia bet kokios kreditai tame, tiek daug, kiek tai pasiekiama labai daug žmonėms nesvarbu, kas jų kredito istorija, kol jie nėra užregistruoti kaip bankrotas ar IVOS. Jie net pasiūlys paskolą asmeniui, kuris yra šiuo metu bedarbis! Šis kreditai tipas gali būti išimtas už sumas nuo 500£ į 5.000£ ir gali būti grąžintas ant terminų nuo 12 iki 60 mėnesių priklausomai nuo pasiskolinto kiekio. Priežastis, kad skolintojai gali būti taip lankstūs su šiuo kreditai tipu yra faktas, kad jie reikalingas, kad laiduotojas veiktų kaip ko-signee, kas garantuoja, kad atmokėjimas bus padarytas. Tai reiškia, kad, jei jūs išimate paskolą šios rūšies ir neneatsiliekate nuo atmokėjimo jie bus rinkti iš laiduotojo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *