Skolinantys pero pinigai – kas yra pašalpa?

parašė , 2016-05-29 08:06

Vis daugiau vartotojų pasisuka, kad įsižiūrėtų, skolindami paslaugas kaip jų skolinimosi poreikio sprendimas. Ši tendencija yra tiesioginis bankininkystės ir kreditinės kortelės esminių sprendimų rezultatas. Pirma, vartotojai susiduria su didėjančiais iššūkiais su aptempta skolinančia aplinka. Vartotojai ar negali gauti asmeninę paskolą ar užbaigti mokėjimą mažiau, negu pageidaujama palūkanų norma. Be to, kreditinės kortelės kompanijos nuleido kredito ribas, didindamos nubaudimo mokesčius, ir keldamos palūkanų normas. Su palūkanų normomis taip žemai kaip 7.9 % kažkokio pero, skolinančio svetaines, vartotojai daro jungiklį, kad sutaupytų 10 procentų ar daugiau palyginti su tuo, kas jie būtų, užmokėjo jų kreditinės kortelės kompanijoms ir bankams

Pero skolinančios paslaugos sugeba konkuruoti su tradiciniais bankais ir kreditinės kortelės kompanijomis todėl, kad jie neturi tų pačių pridėtinių ir eksploatacijos išlaidų kaip savo plyta ir cemento skiedinio dublikatai. Todėl, jie gali pranešti šitas santaupas skolintojams ir kreditai gavėjams žemesnių paslaugos mokesčių ir aukštesnių sugrįžimų formoje. Be to, šitos paslaugos siūlo diapazoną galimybių vartotojams su skirtinga kredito daugybe., Pavyzdžiui, tie, kas turi gerą kredito rezultatą sugeba pasiskolinti aukštesnius kiekius su žemesne palūkanų norma.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tai nereiškia, kad kiekvienas kreditai gavėjas gauna paskolą. kreditai gavėjai turi vis dar atitikti tam tikrus reikalavimus prieš kreditai gavimą. Šitie reikalavimai gali būti skirtingi per skirtingas kompanijas nuo minimalaus FICO rezultato, skolos į pajamų slenkstį, ir tam tikrų standartų aplink kredito nusikalstamumą, apklausas, ir panaudojimą. Turėdamas kreditai demonstravimo ekrane procesą, pavojus investitoriui yra sušvelnintas iki tam tikro lygio.

Investitoriams, pirminis kreipimasis pero, skolinančio, yra galimybė uždirbti aukštesnį sugrįžimą, negu jie gautų tradicinėse santaupose ar banko sąskaitos pažymėjime. Su šiuo aukštesniu sugrįžimu, investitoriai taip pat priima papildomą pavojų. Pirminis pavojus yra toks, kad kreditai gavėjo finansinių įsipareigojimų nevykdymas paskoloje ir negali sumokėti tai. Šiuo atveju, skolinanti kompanija pabandys kompensuoti kelis ar visus pinigus, bet nėra jokios garantijos, fondai bus atgauti. Nepaisant šio pavojaus, supratimo investitoriai suvokė būdus sumažinti finansinių įsipareigojimų nevykdymą, rizikuoja ir kuria įspūdingą tinklą annualized sugrįžimai.

Net su aukštesnių sugrįžimų kreipimusi, peras, skolinantis, galbūt nėra kiekvienam. Skolintojai taip pat turi atitikti tam tikrus reikalavimus. Kažkoks peras skolinančios paslaugos reikalingas, kad investitoriai turėtų tam tikras metines stambias pajamas ir gryną vertę. Šitie reikalavimai padeda garantuoti, kad investitorius turi tam tikrą lygmenį išprusimo ir sugebės toleruoti pavojus, apimtus su šiuo investicinės transporto priemonės tipu. Peras, skolinantis, yra pasirodanti tendencija ir nėra kaip plačiai žinomas tarp tų, kas investuotų kapitalą į akcijas, obligacijas, ir investicinius fondus. Ši pramonė yra savo ankstyvose stadijose, tokiu būdu ji užims laiką ir išsimokslinimas, kad pastatytų pasitikėjimą ir tikėjimą su investitoriais.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Peras, skolinantis, tęsia pritraukti vis daugiau dėmesio. Ankstyvi šitų paslaugų globėjai gauna apčiuopiamą pašalpą formoje žemesnių mėnesinių užmokesčių ant skolinimosi pusės ir aukštesnių sugrįžimų ant skolinančios pusės. Ankstyvi pionieriai šioje pramonėje gali net tapti namų registruotaisiais prekės pavadinimais ateityje.

Palikti atsiliepimą

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>