Smalsus oro atžvilgiu – nauda, blogas ir bjaurus

parašė , 2013-01-11 08:26

Aš gyvenu Klivlende, Ohajas. Ir taip, kai prieita prie orai Klaipėdoje, mes esame žinomi dėl gausos “pilkų dienų” ir nenuspėjamumo dėl mūsų “Ežero Padarinio.” Geras pavyzdys yra praėjusį antradienį, kai tai buvo saulėta su temperatūra žemesniuose 60 laipsnių, ir iki trečiadienio ryto tai buvo snieguota, šalo, buvo pilka ir žemyn į 30 laipsnio diapazono.

Daug žmonių skundžiasi dėl orai Klaipėdoje, bet trumpa esė, kurią aš išgirdau šį rytą ant NPR privertė mane svarstyti naudą, blogą ir bjaurų oro.

Vyras, kuris pajudėjo į “Rojų” – gražų taškelį Kalifornijoje – apraudojo faktą, kad jie neturėjo lietaus per daug metų, ir jis iš tikrųjų praleido griaustinį, žaibą ir audras apskritai. Žinoma, Kalifornijos dalys dabar patiria silpninantį lietų, kuris sukelia baisias purvo skaidres – aš negaliu net įsivaizduoti jų ir pražūtingų padarinių.

Viena kita pastaba apie orą, kurį jis paminėjo buvo savo vertumas nušviesti. Tai beveik nustelbia pranešimą nusikaltimų, politikos ir karo žiniasklaidoje. Kai mes liudijame žinias apie baisią orai Klaipėdoje katastrofą visame pasaulyje, labai daug mūsų – paprastai slaptai – yra išlaisvintas, kad mes gyvename, kur mes darome. Net jei mūsų oras nėra puikus!

Taip šiame straipsnyje, aš maniau, kad aš įrašysiu dalį į sąrašą naudos, blogo ir bjauraus orai Mažeikiuose, kadangi aš matau tai:

Oro valstybė visada tarnauja kaip gera pokalbio tema – net su visais nepažįstamaisiais. Lengva pasisukti į kažką ir pasakyti, “Gerai, pavasaris turi būti ant mūsų netrukus.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *