Stebėkite atidžiai šituos pavojus būsto įkeitimo paraiškoje

parašė , 2014-09-25 13:43

Daug tariamų kreditai gavėjų nepajėgia pripažinti, kad pavojai egzistuoja iš abiejų pusių skolinimosi reikalo. Teisinga, kad jūs, kaip kreditai gavėjas ir naminis pirkėjas, susiduriate su daug pavojų. Jūs negalėtumėte turėti pakankamai draudimo; jūsų pajamos galėjo sustoti netikėtai, dėl priverstinio nedarbo ar nedarbingumo; bankas galėjo sustoti netikėtai, dėl priverstinio nedarbo ar nedarbingumo; bankas galėjo pašalinti ne užmokesčiui, naikindamas jūsų kreditą ir padėdamas jūsų šeimą gatvėje; kaimynystė galėtų blogėti, ir turto vertės galėjo skubiai sekti. Dauguma šitų galimybių yra tolimos, bet jie gali įvykti.
Jūs taip pat turite žinoti banko požiūrį dėl pavojaus. Tai naivu, kad pasakytų, kad, todėl, kad greitas kreditas yra gauta nekilnojamojo turto, skolinantis bankas neturi jokių pavojų. Priešingai, skolintojo pavojai galėjo būti esminiai.

Kai bankas teikia paskolą su pastovia palūkanų norma 30 metų, jis daro labai ilgalaikį įsipareigojimą. Jei palūkanų normų kilimas toli virš pastovios palūkanų normos lygmens, bankas atlaiko prarasti pinigus ant savo portfelio. Tai įvyko, anksčiau ir tai galėjo įvykti vėl. Be to, kas, jei bankas buvo priverstas teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimui namais? Galimybės yra, tie namai negalėjo būti skubiai perparduoti, ar dėl jų sąlygos ar dėl vietos, ar dėl lėtos rinkos. Bankas galėtų pasirodyti, neišvengiamai įsmeigė nekilnojamojo turto verslą, bet be pinigų cirkuliacijos tai turi pasilikti versle.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kitas pavojus yra toks, kad vietinė ekonomika galėtų nueiti rūgšti. Nekilnojamojo turto kainos galėjo nukristi tuo pat laiku, kai vienas ar du pagrindiniai darbdaviai alteidžia tūkstančius darbuotojų iš darbo. Daug žmonių, kurie yra netikėtai nedirbantys galėtų tik pasitraukti nuo jų apriboto teisingumo ir palyginti aukštos skolos.

Pavojus egzistuoja iš abiejų pusių. Jei jūs priartėsite prie skolintojo su skolintojo pavojų taip pat kaip jūsų savo supratimu, jūs turėsite geresnę galimybę atkreipti į pavojų dėmesį ir sumažinti jį. Skolintojo iki kreditai gavėjo išlyginimas nėra taip vienašalis, kadangi tai galėtų pasirodyti. Jūs turite įtikinti skolintoją, kad jūs esate patikimas, tirpinantis, atsakingas, ir norite pakelti teisingumą, kuris neleis jums pasitraukti nuo įsipareigojimo.

Tai nuolatos ketina patikėti save mokėjimui grynaisiais, kurio bankas reikalingas. Dauguma skolintojų norėtų pamatyti kreditai gavėjus artėjant prie reikalo su 20 procentų žemyn. Keli leis jums įsitraukti į sutartį su tiktai 10 procentų žemyn; ir jūs galite gauti namą mažiau, (niekas žemyn, kai kuriais atvejais), jei jūsų greitas kreditas yra garantuota ar apdrausta FHA ar VA.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *